Trwa ładowanie...
d46rbl1

Kwarantanna. Ojciec nie mógł pożegnać się z umierającym dzieckiem. Matka apeluje: "Błagam, zostań w domu"

Załamana śmiercią dziecka matka opisała wstrząsające doświadczenie swojej rodziny – przez pandemię koronawirusa i wprowadzone przez nią środki ostrożności, jej mąż nie mógł pożegnać się z umierającym dzieckiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przez koronawirusa nie mógł towarzyszyć żonie przy śmierci dziecka
Przez koronawirusa nie mógł towarzyszyć żonie przy śmierci dziecka (Unsplash.com)
d46rbl1

Na Instagramie na profilu "LoveWhatMatters" pojawił się poruszający wpis. Pod zdjęciem mężczyzny siedzącego na podłodze za drzwiami szpitalnego oddziału, zamieszczono opis, ukazujący nieznane dotąd oblicze kwarantanny: "Dzisiaj mój mąż musiał siedzieć na korytarzu i słuchać przez głośnik telefonu, jak nasze dziecko odchodzi do nieba, by spotkać się tam ze starszą siostrą" – czytamy.

Kwarantanna - nie mógł pożegnać umierającego dziecka

Na instagramowym profilu LoveWhatMatters mogliśmy przeczytać dalszą część wstrząsającego listu. Jak się okazało, pewne małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych musiało stawić czoła prawdziwej tragedii – śmierci nowonarodzonego dziecka. Niestety, ojciec ze względu na wprowadzony w kilku stanach nakaz przymusowej kwarantanny i związane z tym obostrzenia, nie miał na to szansy.

d46rbl1

Z obawy przed koronawirusem mężczyzny nie wpuszczono na oddział. "Nie mogliśmy się nawet przytulić i powiedzieć sobie, że będzie dobrze, że razem to przetrwamy. Zamiast tego pocieszał mnie lekarz" – relacjonuje dalej zrozpaczona matka.

Apeluje przy tym do innych o przestrzeganie kwarantanny i pozostanie w domu. "Błagam, zostań w domu. Następnym razem, gdy będziesz chciał wyjść, bo wydaje ci się, że to nic takiego, pamiętaj, że ojciec nie mógł po raz ostatni spojrzeć na swoje umierające dziecko, a matka musiała stawić temu czoła zupełnie sama" – prosi.

Zobacz także: SIŁACZKI program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d46rbl1

Podziel się opinią

Share
d46rbl1
d46rbl1