Trwa ładowanie...
d25ms6z

Lara Gessler przeprowadziła się. I to na chwilę przed narodzinami córki

Lara Gessler jest już w zaawansowanej ciąży. Teraz nastąpiła kolejna zmiana w jej życiu. Wraz z Piotrem Szelągiem zmienili miejsce zamieszkania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lara Gessler i Piotr Szeląg wkrótce zostaną rodzicami
Lara Gessler i Piotr Szeląg wkrótce zostaną rodzicami (ONS.pl)
d25ms6z

Ostatnio Lara Gesslerudostępniała fotografie z różnych miejsc w Polsce. Każdą wolną chwilę starała się spędzić z ukochanym na łonie natury.

Od początku wybuchu pandemii uciekała od miejskiego zgiełku.

Lara Gessler przeprowadziła się przed porodem

Okazuje się, że na chwilę przed rozwiązaniem para znalazła swoje miejsce na Ziemi. I to w Warszawie! Wcześniej Lara również była związana ze stolicą. Ale swoje upragnione mieszkanie znalazła teraz na Mokotowie. O tym fakcie córka Magdy Gessler poinformowała w mediach społecznościowych.

d25ms6z

Przy okazji przywitała się z nowymi sąsiadami i na niedzielne śniadanie wraz z Piotrem Szelągiem wybrali się do kina Iluzjon. Lara od razu wykorzystała ten moment i jako prawdziwa restauratorka zapytała, gdzie warto udać się do knajpki.

"Cześć dzielnico! Macie jakieś adresy do polecenia w okolicy?" – napisała.

Warto przypomnieć, że Lara Gessler na początku 2019 r. rozwiodła się z mężem Pawłem Ruczem. Małżeństwem byli przez ok. dwa lata. Po rozstaniu związała się z Piotrem Szelągiem. I to właśnie z nim postanowiła założyć rodzinę. Ostatnio zdradziła, że spodziewają się córeczki.

Wysypaliśmy górę śmieci w centrum Warszawy. Zobacz reakcje przechodzących osób

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d25ms6z

Podziel się opinią

Share
d25ms6z
d25ms6z