Trwa ładowanie...

Lekarze powiedzieli, żeby oddała córkę do ośrodka. Dziś 15-latka z zespołem Downa robi karierę

Kennedy Garcia ma 15 lat. Dziewczyna uwielbia sesje zdjęciowe oraz taniec. Nastolatka urodziła się z zespołem Downa, przez który lekarze nie dawali jej szans na normalne życie. Jednak mama Kennedy oraz ona sama udowodniły wszystkim, że osoby z dodatkowym chromosomem mogą prowadzić normalne życie i odnosić sukcesy.

Share
Nastolatka z zespołem Downa robi karierę w modelingu
Nastolatka z zespołem Downa robi karierę w modelinguŹródło: Instagram
d4m7c65

Kennedy przyszła na świat 15 lat temu. Niestety jej mama, biorąc w ramiona swoją córeczkę, nie usłyszała od lekarzy dobrych wieści, a jej dziecku nie dawano żadnych szans na szczęśliwe życie. Mama Kennedy w rozmowie z serwisem Metro przyznała:

Byłam załamana. Nie widziałam dokładnie, co oznacza stan mojej córki. Lekarze radzili mi, by oddać ją do adopcji albo do ośrodka opiekuńczego - powiedziała mama nastoletniej Kennedy w rozmowie z serwisem Metro.

Na szczęście wśród personelu szpitala była położna, której dziecko także urodziło się z zespołem Downa. Jak wspomina Renee Garcia, rozmowa z pracownicą placówki była dla niej "światełkiem w tunelu", bo dowiedziała się, że - wbrew temu, co mówią lekarze - jej dziecko dziecko może wieść normalne życie.

Zapytałam się jej, czy jej dziecko w ogóle chodzi, bo byłam tak bardzo zdezorientowana wszystkim, co wcześniej mi mówiono. Zaśmiała się. Odpowiedziała, że jej córka ma 16 lat, a jej życie niczym się nie różni od życia rówieśników - mówiła Renee.

Dziś córka kobiety, Kennedy, ma już 15 lat i robi karierę w modelingu. Jej konto w serwisie Instagram śledzi ponad 100 tys. osób, a pod każdym ze zdjęć roi się od mnóstwa komplementów dotyczących urody nastolatki. Patrząc na jej fotografię trudno się z nimi nie zgodzić: nastolatka jest po prostu prześliczna!

d4m7c65

Agnieszka Rylik: "Jestem urodzona do pozowania"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4m7c65

Podziel się opinią

Share
d4m7c65
d4m7c65