Liczy się pierwsza sekunda. Obrazek zdradza wiele o naszej osobowości

Liczy się pierwsza sekunda. Obrazek zdradza wiele o naszej osobowości

Co widzisz jako pierwsze?
Co widzisz jako pierwsze?
Źródło zdjęć: © TikTok | TikTok
18.11.2022 16:52, aktualizacja: 18.11.2022 19:44

W ostatnim czasie iluzje optyczne zalały TikToka. Zwolennicy obrazkowych łamigłówek twierdzą, że pomagają one sprawdzić, jakie cechy osobowości są u nas najsilniejsze. W przypadku poniższego obrazka wystarczy dosłownie rzucić na niego okiem - pierwsza myśl, która przyjdzie nam do głowy, ma zdradzać naprawdę wiele!

Czy można wyczytać prawdę o sobie na podstawie iluzji optycznej? Wielu internautów, którzy zmierzyli się z tą łamigłówką, twierdzi, że tak. Obrazek pojawił się na TikToku i szybko rozniósł się po sieci. Co konkretnie ma ujawniać nasza pierwsza obserwacja?

Wystarczy jedno spojrzenie. Oto co mówi o nas rozwiązanie obrazkowej zagadki

Tym razem na ilustracji, która stała się viralem na TikToku, możemy zauważyć najpierw jedną z dwóch zamieszczonych na niej rzeczy: albo niedźwiedzia, albo nóż. Autor nagrania wyjaśnił, co oznaczają poszczególne obrazki.

Jeżeli na samym początku rzuca nam się w oczy sylwetka niedźwiedzia, oznacza to, że jesteśmy wyjątkowo empatyczni, opiekuńczy i lojalni wobec naszych bliskich przyjaciół i rodziny.

Najpierw zobaczyliśmy nóż? Z tym rysunkiem wiążą się już zupełnie inne cechy osobowości. Osobę, która najpierw zwróciła uwagę na ten fragment obrazka, cechuje obsesyjność oraz brak cierpliwości.

- Chcesz, żeby wszystko zostało zrobione "na już" i według twojego pomysłu. Aby to osiągnąć, możesz przejawiać trochę agresji - podkreśla Charles Meriot, autor viralującego tiktoka.

W komentarzach oczywiście wywiązała się dyskusja. Część osób potwierdziła, że ten szybki test naprawdę wyodrębnił właściwe cechy ich osobowości. Wielu internautów zaczęło się jednak zastanawiać nad innym spojrzeniem na obrazek. Co jeśli zobaczy się obydwa elementy naraz? Ta zagadka nie została jeszcze rozwiązana...

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl