Trwa ładowanie...

Każdy widzi co innego. Liczy się pierwsza odpowiedź

Czerwono-biały obrazek podbija TikToka. Autor nagrania, który pokazał prosty dwukolorowy rysunek, twierdzi, że to, jak spojrzymy na niego za pierwszym razem, zdradza o wiele więcej, niż długie kwestionariusze testów osobowości. To, co dostrzeżesz na pierwszy rzut oka, obnaża jedną ważną cechę.

Co widzisz najpierw?Co widzisz najpierw?Źródło: TikTok, fot: TikTok
d3lhlkf
d3lhlkf

Fani iluzji optycznych, twierdzą, że jeżeli nasz mózg pozwoli nam najpierw zobaczyć wybrany element, to może to świadczyć o konkretnej stronie naszej osobowości. Poniższy rysunek jest właśnie jednym z takich, ostatnio bardzo popularnych, testów na sprawdzenie swoich jasnych i ciemnych stron.

Iluzje optyczne od dłuższego czasu podbijają media społecznościowe. Powyższy obrazek w czerwieni i bieli udostępnił na TikToku Charles Meriot. O czym świadczy to, co zobaczymy jako pierwsze?

Spójrz i zobacz, co ukaże się twoim oczom najpierw. To wiele o tobie mówi

Przy tego rodzaju zabawach niezwykle ważne jest, by zapamiętać, co zobaczyliśmy w pierwszych kilku sekundach. W ten właśnie sposób, gdy nie zdążymy zanadto przeanalizować ilustracji, mamy dowiedzieć się, o czym świadczy zauważony przez nas element. Na powyższym obrazku zostały ukryte dwa zwierzaki - każdy z nich oznacza coś zupełnie innego.

d3lhlkf

Jeżeli najpierw zauważyliśmy kota, prawdopodobnie należymy do grona osób otwartych, bystrych i "łatwych w obejściu". Jednocześnie cechuje nas wyjątkowa zmienność nastroju i upartość w dążeniu do celu. Potrafimy być też agresywni, jeśli sprawy nie idą po naszej myśli.

Pierwsze co widzisz, na iluzji optycznej, to mała biała mysz? Jesteś skryty, czasem nieśmiały. Innych trzymasz na dystans. Przy tym posiadasz silne poczucie niezależności i wyróżniasz się samowystarczalnością.

Internauci, którzy przetestowali iluzję udostępnioną przez Charlesa Meriota przyznają, że ten test jest wyjątkowo trafny i rzeczywiście odzwierciedla bezbłędnie te cechy osobowości. Potwierdzasz?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Ta iluzja skradła serca internautów. Czy to na pewno wilk?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3lhlkf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lhlkf