Trwa ładowanie...
ycipk-4c6ugb

Limitowana edycja plecaków COS stworzona z okazji Park Nights w Londynie

Z okazji tegorocznej współpracy COS z galeriami Serpentine w Londynie, szwedzka marka zaprojektowała limitowaną edycję plecaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Limitowana edycja plecaków COS stworzona z okazji Park Nights w Londynie
(Fot: mat.prasowe)
ycipk-4c6ugb

Z okazji tegorocznej współpracy COS z galeriami Serpentine w Londynie, szwedzka marka zaprojektowała limitowaną edycję plecaków. Projekt ma przede wszystkim oddawać demokratyczny charakter charytatywnej działalności Serpentine Galleries i programu Park Nights. Projektanci COS stworzył więc model unisex, który może nosić każdy. Chcieli, aby ich propozycja była funkcjonalna i zarówno w porannej podróży do pracy czy na piknik.

Plecak będzie można kupić w wybranych sklepach marki w Londynie, a także w Serpentine Galleries oraz w sklepie internetowym marki. A zyski ze sprzedaży zostaną przekazane na fundusz Serpentine Trust.

Seria Park Nights, którego partnerem jest marka COS zdobyła opinię wydarzenia łączącego różne gatunki: muzyka, sztuka, nauka, performance i taniec spotykają się w unikalnej przestrzeni architektonicznej. Cykl będzie się odbywał w 15. jubileuszowym Pawilonie Serpentine Galleries od lipca do września 2015 roku. Program będzie realizowany w wybrane piątkowe wieczory przez całe lato.

ycipk-4c6ugb

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4c6ugb

ycipk-4c6ugb
ycipk-4c6ugb