GwiazdyLoni Willison cztery lata temu trafiła na ulicę. Modelka wygląda coraz gorzej

Loni Willison cztery lata temu trafiła na ulicę. Modelka wygląda coraz gorzej

Loni Willson od kilku lat żyje na ulicy
Loni Willson od kilku lat żyje na ulicy
Źródło zdjęć: © East News | Splash News
oprac. KPL
18.07.2021 15:44

Loni Willison od co najmniej czterech lat żyje na ulicy. Była modelka i żona gwiazdora "Słonecznego patrolu" z miesiąca na miesiąc wygląda coraz gorzej. Jej najnowsze zdjęcia przerażają.

Willison żyła na bardzo wysokim poziomie – była znaną modelką fitness, a jej zdjęcia trafiały na okładki poczytnych magazynów. Jej problemy zaczęły się prawdopodobnie od złych wyborów sercowych. Kobieta wyszła za aktora Jeremy’ego Jacksona – gwiazdę serialu "Słoneczny patrol".

Przemoc, narkotyki i alkohol

W ich domu miało dochodzić do aktów przemocy. Mężczyzna znęcał się podobno nad żoną. Oboje nadużywali alkoholu i narkotyków. Para brylowała na ściankach i branżowych imprezach, ale nałóg stopniowo ich wyniszczał. W końcu kompletnie zadłużony Jeremy trafił do więzienia, Willison zniknęła z show-biznesu i przestała kontaktować się z rodziną. Dopiero po dwóch latach okazało się, że żyje na ulicy.

Loni Willison z mężem
Loni Willison z mężem© East News | Capital Pictures

- Zanim trafiłam na ulicę, byłam rażona prądem przez bite dziewięć miesięcy, każdego j...nego dnia, więc nie mogę zostać w jednym miejscu. Nie mogę żyć w budynkach, nie mogę żyć w domu, nie mogę nigdzie żyć, bo muszę cały czas być w ruchu – mówiła osobom, które oferowały jej swoją pomoc.

- Nie chcę zniszczyć komuś życia tylko dlatego, że kogoś znam, dlatego muszę przeczekać i zobaczyć, co się dalej wydarzy – dodawała, zapewniając jednocześnie, że to nie narkotyki, a "źli ludzie" są winni jej obecnej sytuacji.

Była modelka jest w fatalnym stanie

Niestety, stan modelki coraz bardziej się pogarsza. Willison na pewno na problemy psychiczne i zdrowotne. Prawdopodobnie nadal jest uzależniona od narkotyków. Dziennikarzom z tabliodów, próbujących nawiązać z nią rozmowę, za każdym razem mówi co innego. Czasem twierdzi, że świetnie radzi sobie na ulicy i od nikogo nie potrzebuje pomocy. Zdarza się jednak, że narzeka na swój los i przyznaje, że bez pomocy przepadnie.

Loni Willison wygląda coraz gorzej
Loni Willison wygląda coraz gorzej © Agencja FORUM | Backgrid

Modelka najczęściej fotografowana jest przy śmietnikach, gdzie szuka jedzenia. Loni straciła już zęby, a jej twarz wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Na najnowszych zdjęciach kobieta również poszukuje pokarmu i przemieszcza się z (prawdopodobnie całym) swoim dobytkiem, który przewozi w sklepowym wózku. Willison spała też w przypadkowym miejscu, na wystawionej na śmietnik kanapie.

Stany Zjednoczone mają olbrzymi problem ze zjawiskiem bezdomności. Organizacja non profit Community Solutions alarmowała ostatnio, że w związku z kryzysem wywołanym epidemią koronawirusa liczba bezdomnych w USA może wzrosnąć od 40 do 45 procent. Szacuje się, że obecnie 800 tys. Amerykanów nie ma dachu nad głową.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta