Trwa ładowanie...

Lubisz motor? Zapisz się do Wyższej Szkoły Jazdy dla Kobiet!

Suzuki Motor Poland w trosce o motocyklistki organizuje już po raz drugi Wyższą Szkołę Jazdy dla Kobiet. To specjalna edycja znanej już Suzuki Shell Moto Szkoły, która w roku 2011 obchodzi swoją piątą rocznicę. Tym razem spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla motocyklistek!

Share
Lubisz motor? Zapisz się do Wyższej Szkoły Jazdy dla Kobiet!
Źródło: Materiały prasowe
d1oafr3

Kurs zorganizowany jest pod okiem wykwalifikowanego instruktora uczącego rozpoznawać zagrożenia w ruchu drogowym oraz prawidłowego zachowania podczas nieprzewidzianych sytuacji. Jednodniowy program obejmuje zarówno część teoretyczną oraz praktyczne ćwiczenia tj.: pokonywanie zakrętów, manewrowanie, omijanie przeszkód oraz awaryjne hamowanie. Szkolenie dedykowane jest nie tylko świeżo upieczonym motocyklistkom. Uczy także pokory podczas jazdy oraz daje dużo więcej pewności w prowadzeniu motocykla.

W celu zapewnienia wysokiego poziomu szkolenia, zajęcia odbędą się w 6-12 osobowej grupie, 26 czerwca w Ułężu. Kurs ma charakter jednodniowego instruktażu, według następującego planu:

d1oafr3

• 10.00-10.15 rozpoczęcie szkolenia
• 10.15-11.00 część teoretyczna szkolenia
• 11.00-14.00 pierwsza część praktycznego szkolenia
• 14.00-14.40 przerwa na lunch
• 14.40- 18.00 druga część praktycznego szkolenia
• 18.00 zakończenie szkolenia i wręczenie certyfikatów Suzuki Shell Moto Szkoła

Na zakończenie szkolenia każda uczestniczka otrzyma certyfikat oraz będzie mogła skorzystać z promocyjnej oferty na ubezpieczenie komunikacyjne firmy UNIQA.

d1oafr3

Podziel się opinią

Share
d1oafr3
d1oafr3