ycipk-44jfyp

Ludzie uprawiają seks rzadziej, niż się wydaje. Ciekawe wyniki badań

Większość z nas uważa, że inni ludzie mają zdecydowanie bogatsze życie seksualne, niż my. Według ankietowanych - młodzi mężczyźni z USA i Wielkiej Brytanii uprawiają seks co drugi dzień, a kobiety nawet 3 razy dziennie. Rzeczywistość jest trochę inna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ludzie uprawiają seks rzadziej, niż się wydaje. Ciekawe wyniki badań
(123RF)
ycipk-44jfyp

W badaniu "The Persils of Perception" zadano pytanie: "Jak często, twoim zdaniem, inni między 18 a 29 rokiem życia uprawiają seks?". Ankietowani wskazali, że przeciętny młody mężczyzna chodzi do łóżka co drugi dzień, na rok wychodziłoby ok.180 razy.

Panie oceniono jeszcze ciekawiej: według badanych, Amerykanki robią "to" 22 razy w miesiącu, Brytyjki - 23. Chętne są zwłaszcza w weekendy, przy "specjalnych okazjach" wręcz 3 razy dziennie.

W rzeczywistości liczba zbliżeń u mężczyzn wynosi od 3 do 4 w tygodniu, w przypadku kobiet - 5. Błędne przekonania biorą się, jak tłumaczy jeden z autorów badań, z braku dostępu do prawdziwych informacji, a z drugiej strony ze słuchania tego, co mówią albo czym przechwalają się inni.

ycipk-44jfyp

"Zwracamy się do wątpliwej jakości źródeł, rozwiązłych relacji mediów i porno. One dostarczają nam ekstremalnych przykładów i podejrzanych anegdot, które zniekształcają nasze poglądy na rzeczywistość" – powiedział Bobby Duffy w rozmowie z "The Conversation", gdzie opublikowano wyniki badań.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-44jfyp

ycipk-44jfyp
ycipk-44jfyp