Ma piersi o rozmiarze L, które nadal rosną!

Ma piersi o rozmiarze L, które nadal rosną!
Źródło zdjęć: © thesun.co.uk

10.02.2012 16:22, aktual.: 10.02.2012 16:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rachel Aldana jest posiadaczką największego naturalnego biustu w Wielkiej Brytanii. 24-latka zdobyła ten tytuł w 2007 roku, kiedy stwierdzono, że nosi rozmiar 30J. Co ciekawe, od tego czasu jej piersi powiększyły się do rozmiaru L!

Rachel Aldana w 2007 roku zdobyła tytuł posiadaczki największego naturalnego biustu w Wielkiej Brytanii. Nosi rozmiar 30J. Co ciekawe, od tego czasu jej piersi powiększyły się do rozmiaru L! Kobieta obawia się, że biust wciąż nie przestał rosnąć.

Choć w 2008 roku Rachel została "zdetronizowana" przez posiadającą rozmiar 40M Donnę Jones, to jeszcze wszystko przed nią. Jeżeli jej biust nadal będzie powiększał się tak szybko jak dotychczas, za dwa lata znów zostanie rekordzistką.

- Boję się myśleć, co będzie dalej – zwierza się Aldana dziennikowi The Sun. – Czasami czuję się jak chodzące piersi. To wszystko, na co ludzie zwracają uwagę.

Rekordzistka pracuje jako fryzjerka w mieście Brackley. Duży biust prawdopodobnie odziedziczyła po matce, która nosiła rozmiar K, jednak przeszła operację redukcji tkanki piersiowej. Rachel jednak boi się zabiegu, choć z powodu ciężaru biustu cierpi na straszliwe bóle pleców.

- To nieprzyjemne mieć takie „potwory” przed sobą – mówi Rachel. – Najgorsze jest jednak to, że nie przestają rosnąć.

Kobieta dodaje, że jej 40-letni chłopak John w pełni ją akceptuje. – Moje piersi nigdy nie były dla niego problemem – mówi.

(sr/pho)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (343)
Zobacz także