WP

Ma piersi o rozmiarze L, które nadal rosną!

Rachel Aldana jest posiadaczką największego naturalnego biustu w Wielkiej Brytanii. 24-latka zdobyła ten tytuł w 2007 roku, kiedy stwierdzono, że nosi rozmiar 30J. Co ciekawe, od tego czasu jej piersi powiększyły się do rozmiaru L!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ma piersi o rozmiarze L, które nadal rosną!
(thesun.co.uk)
WP

Rachel Aldana w 2007 roku zdobyła tytuł posiadaczki największego naturalnego biustu w Wielkiej Brytanii. Nosi rozmiar 30J. Co ciekawe, od tego czasu jej piersi powiększyły się do rozmiaru L! Kobieta obawia się, że biust wciąż nie przestał rosnąć.

Choć w 2008 roku Rachel została "zdetronizowana" przez posiadającą rozmiar 40M Donnę Jones, to jeszcze wszystko przed nią. Jeżeli jej biust nadal będzie powiększał się tak szybko jak dotychczas, za dwa lata znów zostanie rekordzistką.

- Boję się myśleć, co będzie dalej – zwierza się Aldana dziennikowi The Sun. – Czasami czuję się jak chodzące piersi. To wszystko, na co ludzie zwracają uwagę.

WP
(fot. thesun.co.uk)
Podziel się

Rekordzistka pracuje jako fryzjerka w mieście Brackley. Duży biust prawdopodobnie odziedziczyła po matce, która nosiła rozmiar K, jednak przeszła operację redukcji tkanki piersiowej. Rachel jednak boi się zabiegu, choć z powodu ciężaru biustu cierpi na straszliwe bóle pleców.

- To nieprzyjemne mieć takie „potwory” przed sobą – mówi Rachel. – Najgorsze jest jednak to, że nie przestają rosnąć.

Kobieta dodaje, że jej 40-letni chłopak John w pełni ją akceptuje. – Moje piersi nigdy nie były dla niego problemem – mówi.

WP

(sr/pho)

POLECAMY:

* Urodziła sześcioraczki – została bohaterką*

* Czy małe miss „ćpają” podczas konkursu piękności?*

WP

* Niezwykła historia Hazel Jones*

* Kiedy znowu będę płodna?*

Bezpieczny i naturalny sposób na piękne i zdrowe piersi

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP