Blisko ludziMa tylko 4 wymagania wobec przyszłej żony. Żadna nie może ich spełnić

Ma tylko 4 wymagania wobec przyszłej żony. Żadna nie może ich spełnić

Ma tylko 4 wymagania wobec przyszłej żony. Żadna nie może ich spełnić
Źródło zdjęć: © 123RF
Dominika Czerniszewska
15.07.2019 19:01

Mężczyzna szuka idealnej kandydatki. Jak każdy, ma wobec drugiej połówki pewne oczekiwania. Póki co żadna z kobiet nie stanęła na wysokości zadania. Pod postem rozgorzała gorąca dyskusja pomiędzy płciami.

Szuka przyszłej żony

Jeden z internautów na forum WP Kafeteria opisuje kryteria, jakie ma w stosunku do przyszłej wybranki. "Mam tylko 4 wymagania wobec przyszłej żony, a i tak żadna nie może ich spełnić" - skarży się autor wątku.

Dla forumowicza idealna kandydatka powinna być zadbana, wrażliwa, kobieca, opiekować się domem oraz lubić seks i erotykę. Pod postem rozgorzała gorąca dyskusja. Internauci zaczęli ochoczo komentować, co sądzą na ten temat. Nastąpiła walka pomiędzy płciami.

Część mężczyzn zaczęła utożsamiać się z bohaterem. Uważają, że owe kryteria nie są wygórowane, a i tak kobiety nie potrafią im sprostać. "W obecnych czasach, kobiety są leniwe, same wymagają dużo. Są zrobione, tipsy i nawet seks uprawiają dla sportu. Upadek kompletny" - twierdzi jeden z internautów.

Kolejny dodaje krótko, że jeśli istnieje już taka, to zazwyczaj jest już zajęta. Pojawił się również inny komentarz, z którego wynika, że kobiety, aby obecnie zainteresowały się mężczyzną, musi być bogaty i przystojny. "No i najlepiej z tym domem własnym, żeby miała o co dbać" - kwituje internauta.

Płeć żeńska nie zgadza się ze słowami autora wątku. Stanęły we własnej obronie i zaczęły bojkotować mężczyzn. "Ja taka jestem. Istnieją takie kobiety. Tylko wy, zamiast je bliżej poznać, od razu je skreślacie" - tłumaczy jedna z internautek.

Z kolei inna użytkowniczka forum zarzuciła, że mężczyzna jest seksistą. Słowa autora postanowiła przekształcić. "Spełniam wszystkie te wymagania, ale mam też swoje: wierny, szczery facet, męski, żeby dbał o zonę i zapewnił jej bezpieczeństwo, a także lubił seks i znał się na tym" - kwituje kobieta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta