Trwa ładowanie...
dfhdumm

Ma tylko 4 wymagania wobec przyszłej żony. Żadna nie może ich spełnić

Mężczyzna szuka idealnej kandydatki. Jak każdy, ma wobec drugiej połówki pewne oczekiwania. Póki co żadna z kobiet nie stanęła na wysokości zadania. Pod postem rozgorzała gorąca dyskusja pomiędzy płciami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie może znaleźć przyszłej żony
Nie może znaleźć przyszłej żony (123RF)
dfhdumm

Szuka przyszłej żony

Jeden z internautów na forum WP Kafeteria opisuje kryteria, jakie ma w stosunku do przyszłej wybranki. "Mam tylko 4 wymagania wobec przyszłej żony, a i tak żadna nie może ich spełnić" - skarży się autor wątku.

Dla forumowicza idealna kandydatka powinna być zadbana, wrażliwa, kobieca, opiekować się domem oraz lubić seks i erotykę. Pod postem rozgorzała gorąca dyskusja. Internauci zaczęli ochoczo komentować, co sądzą na ten temat. Nastąpiła walka pomiędzy płciami.

dfhdumm

Zobacz także: "Nie poznaję swojej żony". Renata złapała swoje 5 minut

Część mężczyzn zaczęła utożsamiać się z bohaterem. Uważają, że owe kryteria nie są wygórowane, a i tak kobiety nie potrafią im sprostać. "W obecnych czasach, kobiety są leniwe, same wymagają dużo. Są zrobione, tipsy i nawet seks uprawiają dla sportu. Upadek kompletny" - twierdzi jeden z internautów.

Kolejny dodaje krótko, że jeśli istnieje już taka, to zazwyczaj jest już zajęta. Pojawił się również inny komentarz, z którego wynika, że kobiety, aby obecnie zainteresowały się mężczyzną, musi być bogaty i przystojny. "No i najlepiej z tym domem własnym, żeby miała o co dbać" - kwituje internauta.

Zobacz także: "Moja żona jest zołzą". Niektóre kobiety fundują swoim partnerom prawdziwe piekło

Płeć żeńska nie zgadza się ze słowami autora wątku. Stanęły we własnej obronie i zaczęły bojkotować mężczyzn. "Ja taka jestem. Istnieją takie kobiety. Tylko wy, zamiast je bliżej poznać, od razu je skreślacie" - tłumaczy jedna z internautek.

dfhdumm

Z kolei inna użytkowniczka forum zarzuciła, że mężczyzna jest seksistą. Słowa autora postanowiła przekształcić. "Spełniam wszystkie te wymagania, ale mam też swoje: wierny, szczery facet, męski, żeby dbał o zonę i zapewnił jej bezpieczeństwo, a także lubił seks i znał się na tym" - kwituje kobieta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfhdumm

Podziel się opinią

Share

dfhdumm

dfhdumm