Trwa ładowanie...
ycipk-35abik

Maciej Zakościelny pozwala dzieciom na dużą swobodę. Rysują po ścianach

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka raz na jakiś czas zaspakajają ciekawość fanów, którzy chcą wiedzieć, jak wychowują swoje dzieci. Tym razem partnerka aktora pokazała na InstaStory, że stawiają na rozwijanie kreatywności. Nawet kosztem brudnych ścian.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Zakościelny i Paulina Wyka mają dwóch synów
Maciej Zakościelny i Paulina Wyka mają dwóch synów (ONS.pl)
ycipk-35abik

Maciej Zakościelny związał się z Pauliną Wyką w 2014 r. Długo ukrywali, że są razem – do momentu aż okazało się, że będą mieli dziecko. Dziś mają dwóch synów - jeden ma 2 lata, drugi roczek.

Paulina Wyka raz na jakiś czas zdradza szczegóły związane z tym, jak opiekują się swoimi dziećmi i je wychowują. Niedawno opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak karmi piersią jednego z synów. Pod postem przekonywała, że karmienie zmniejsza ryzyko raka jajnika i piersi.

ycipk-35abik

Maciej Zakościelna i Paulina Wyka - dzieci

Teraz na InstaStory pokazała, jak dzieci rysują po ścianach. Niejedna mama złapałyby się za głowę na taki widok i wizję sprzątania po takich zabawach. Jednak coraz więcej rodziców decyduje się na farby zmywalne, które pozwalają na takie szaleństwa. Być może Zakościelny i Wyka wybrali właśnie "zmywalną ścianę". Widać, że para pozwala dzieciom rozwijać kreatywność. Tablica sensoryczna, którą też można dostrzec na zdjęciu, jest doskonała, jeśli chcemy ćwiczyć motorykę dziecka.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka, dzieci Instagram.com
Podziel się
Maciej Zakościelny, Paulina Wyka, dzieci Instagram.com
Podziel się
ycipk-35abik

Zobacz także: Gwiazdy świętują 20. urodziny centrum handlowego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-35abik

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-35abik

ycipk-35abik
ycipk-35abik