Trwa ładowanie...

Magda Masny z "Koła Fortuny" zniknęła z telewizji. Wybrała własny biznes

Bohaterka drugiego planu. Magda Masny była asystentką i współpracownicą Wojciecha Pijanowskiego w teleturnieju "Koło Fortuny". Przeczytajcie, czym obecnie się zajmuje.

Share
Magda Masny z "Koła Fortuny" zniknęła z telewizji. Wybrała własny biznes
Źródło: ONS.pl
d3521pu

Pierwszy odcinek teleturnieju "Koło Fortuny" został wyemitowany 2 października 1992 roku. Program zyskał dużą popularność. Turniej polegał na losowaniu kwot na tytułowym kole, dobieraniu liter oraz odgadywaniu haseł.

PAP
Źródło: PAP

W latach 1992-95 prowadzącym program był Wojciech Pijanowski, któremu asystowała Masny. Rola Magdy polegała na odsłanianiu liter w odgadywanym przez uczestników haśle. Widzowie zapewne pamiętają tekst powtarzany przez Pijanowskiego: "Magda, pocałuj pana!" .

PAP
Źródło: PAP

Przygodę z teleturniejem zakończyła w 1999 roku. Po odejściu z "Koła Fortuny", Masny wybrała public relations zamiast telewizji. "Nigdy nie sądziłam, że telewizja to jest mój żywioł. Nie mam w sobie pazura dziennikarza" - przyznała w rozmowie z Fakt.pl. Uczyła się w Studium PR oraz w 2005 roku startowała w wyborach do Sejmu. Nie odniosła jednak kariery w polityce.

d3521pu

Zastanawiacie się, czym obecnie się zajmuje? Czterdziestoparoletnia kobieta mieszka w Sopocie, gdzie prowadzi własną kwiaciarnię. Założyła profil na Instagramie: "Ogrody Magdy Masny", na którym możemy podziwiać jej bukiety.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3521pu

Podziel się opinią

Share
d3521pu
d3521pu