Trwa ładowanie...
dzphm7d

Magda Masny z "Koła Fortuny" zniknęła z telewizji. Wybrała własny biznes

Bohaterka drugiego planu. Magda Masny była asystentką i współpracownicą Wojciecha Pijanowskiego w teleturnieju "Koło Fortuny". Przeczytajcie, czym obecnie się zajmuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Magda, pocałuj pana". Co dziś robi Magda Masny
"Magda, pocałuj pana". Co dziś robi Magda Masny (ONS.pl)
dzphm7d

Pierwszy odcinek teleturnieju "Koło Fortuny" został wyemitowany 2 października 1992 roku. Program zyskał dużą popularność. Turniej polegał na losowaniu kwot na tytułowym kole, dobieraniu liter oraz odgadywaniu haseł.

   PAP
(PAP)

W latach 1992-95 prowadzącym program był Wojciech Pijanowski, któremu asystowała Masny. Rola Magdy polegała na odsłanianiu liter w odgadywanym przez uczestników haśle. Widzowie zapewne pamiętają tekst powtarzany przez Pijanowskiego: "Magda, pocałuj pana!" .

   PAP
(PAP)

Przygodę z teleturniejem zakończyła w 1999 roku. Po odejściu z "Koła Fortuny", Masny wybrała public relations zamiast telewizji. "Nigdy nie sądziłam, że telewizja to jest mój żywioł. Nie mam w sobie pazura dziennikarza" - przyznała w rozmowie z Fakt.pl. Uczyła się w Studium PR oraz w 2005 roku startowała w wyborach do Sejmu. Nie odniosła jednak kariery w polityce.

dzphm7d

Zastanawiacie się, czym obecnie się zajmuje? Czterdziestoparoletnia kobieta mieszka w Sopocie, gdzie prowadzi własną kwiaciarnię. Założyła profil na Instagramie: "Ogrody Magdy Masny", na którym możemy podziwiać jej bukiety.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzphm7d

Podziel się opinią

Share
dzphm7d
dzphm7d