Trwa ładowanie...
d47eyjx

Magda Mołek sprzedaje swoje ubrania. Dochód przeznaczy na szczytny cel

Magda Mołek, znana z prowadzenia programu w stacji TVN, postanowiła sprzedać część swoich ubrań. Dochód przeznaczy na zasilenie konta fundacji Rodzić po Ludzku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek podczas jednej z imprez branżowych
Magda Mołek podczas jednej z imprez branżowych (ONS.pl)
d47eyjx

Magda Mołek wyprzedaje garderobę

Magda Mołek wyprzedaje garderobę - a przynajmniej jej część. Gwiazda postanowiła przyłączyć się do kobiet, które dają swoim ubraniom drugie życie i sprzedają je za pomocą aplikacji Less. Cały dochód ze sprzedaży ubrań Magda Mołek przeznaczy na zasilenie konta fundacji Rodzić po Ludzku.

d47eyjx

"To jest sukienka z mojej szafy i już teraz może być twoja!" - pisze Mołek na swoim profilu w mediach społecznościowych. "Ta i inne moje rzeczy są kupienia w aplikacji Less. Wierzę, że ubrania mają swoją moc, energię, która udziela się nam, kiedy w coś pięknego się ubieramy. Chce się teraz z Wami tym podzielić. Dodatkowo w tej akcji możemy zrobić coś więcej - wystawiając na sprzedaż i kupując rzeczy używane, chronimy Ziemię i pomagamy potrzebującym, bo dochód ze sprzedaży moich ubrań przekażę na cele Fundacji Rodzić po Ludzku".

Magda Mołek nie jest jedyną gwiazdą, która postanowiła sprzedać część swoich ubrań za pomocą tej aplikacji. Znajdziemy tu również konto m.in. Julii Wieniawy, która również wystawiła część swojej garderoby na sprzedaż.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d47eyjx

Podziel się opinią

Share

d47eyjx

d47eyjx