Trwa ładowanie...
d3ny89k

Magdalena Adamowicz zwraca się do wyborców Krzysztofa Bosaka. "To wasze egzystencjalne zagrożenie"

Krzysztof Bosak zajął 4. miejsce w wyścigu o fotel prezydencki. Prawie 7 proc. wyborców oddało na niego swój głos. Magdalena Adamowicz postanowiła do nich zaapelować, przekonując, że będą żałować, jeśli zagłosują na Andrzeja Dudę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Adamowicz próbuje przemówić do ludzi głosujących na Krzysztofa Bosaka
Magdalena Adamowicz próbuje przemówić do ludzi głosujących na Krzysztofa Bosaka (East News)
d3ny89k

Wdowa po Pawle Adamowiczu nie widzi Dudy w roli prezydenta. Jako przedstawicielka Koalicji Obywatelskiej rzecz jasna stoi murem za Rafałem Trzaskowskim. Ale na nic zda się wsparcie jej i pozostałych polityków bez zaangażowania społeczeństwa. Dlatego za pośrednictwem mediów społecznościowych zwróciła się bezpośrednio do sympatyków Krzysztofa Bosaka.

Magdalena Adamowicz apeluje o głosy na Rafała Trzaskowskiego

d3ny89k

Europosłanka doskonale zdaje sobie sprawę, że głosy jego wyborców mogą rozstrzygnąć drugą turę. Adamowicz spróbowała więc zagrać na ich emocjach. "Waszym konkurentem jest tylko PiS (wyborców PO nie przekonacie). Waszym egzystencjalnym zagrożeniem jest monopol władzy PiS (zrobią, wszystko, żeby was zniszczyć)" – przekonywała. "A więc strategicznie dla Konfederacji jest nie głosować na Dudę " – zaznaczyła.

Krzysztof Bosak od razu po ogłoszeniu wyników pierwszej tury zapowiedział, że nie poprze ani Andrzeja Dudy, ani Rafała Trzaskowskiego. – PiS i PO nami manipulują, a teraz traktują nas jak groźnego przeciwnika. Dajemy naszym wyborcom wolną rękę - powiedział polityk Konfederacji w rozmowie z Wirtualną Polską.

Wyniki wyborów 2020. Krzysztof Bosak: nie poprzemy nikogo w II turze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ny89k

Podziel się opinią

Share

d3ny89k

d3ny89k