Blisko ludziMagdalena Boczarska pozuje nago. Zdjęcie jest bardzo zmysłowe

Magdalena Boczarska pozuje nago. Zdjęcie jest bardzo zmysłowe

Magdalena Boczarska jest jedną z najzdolniejszych polskich aktorek
Magdalena Boczarska jest jedną z najzdolniejszych polskich aktorek
Źródło zdjęć: © AKPA | Piętka Mieszko

13.01.2022 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Boczarska jest cenioną aktorką i kobietą z charyzmą. Ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje nago. Portret wykonała ceniona fotografka, a motywem przewodnim sesji była akceptacja swojego ciała.

Magdalena Boczarska wzięła udział w przygotowaniu kalendarza na 2022 roku. Do akcji zaproszeni zostali też inni cenieni aktorzy. Wszyscy zgodzili się odsłonić przed obiektywem Aldony Karczmarczyk. Niemal całkowicie nadzy opowiedzieli o tym, co lubią, a czego nie w swoim wyglądzie.

Sensualna sesja Magdaleny Boczarskiej

Oprócz Boczarskiej w projekcie udział wzięli Gabriela Muskała, Jacek Poniedziałek, Justyna Wasilewska, Jacek Koman, Katarzyna Warnke, Janusz Chabior, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Mirosław Zbrojewicz, Marianna Gierszewska, Piotr Trojan.

Magda Boczarska opublikowała na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie z tej sensualnej sesji. Widać, że czuje się nieskrępowana przed obiektywem. Pozowanie nago musi być bardzo intymnym doświadczeniem. Jej fani skomentowali, że aktorka wygląda przepięknie, bardzo naturalnie i zmysłowo. Próżno szukać w jej wizerunku sztuczności i przeróbek.

Życie miłosne

Magda Boczarska związana jest z popularnym aktorem Mateuszem Banasiukiem. Para ma syna Henryka, który przyszedł na świat 17 grudnia 2017 roku. Artyści tworzą zgrany duet. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk poznali się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Od razu między nimi zaiskrzyło, a ich uczucie wciąż kwitnie i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

Magda Boczarska jest inspiracją dla wielu kobiet na Instagramie. Obserwuje ją ponad 250 tysięcy osób, które śledzą jej styl. Ciekawe kreacje i metamorfozy gwiazdy przyciągają wzrok, a sesje, jak w przypadku tej nagiej, pobudzają zmysły. Zwłaszcza, że są tworzone w celu uświadomienia kobietom, że każdy ma wady i najważniejsza jest akceptacja swojego ciała, która przynosi ukojenie i szczęśliwe życie w zgodzie ze sobą.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (185)
Zobacz także