Trwa ładowanie...
Materiał partnera: Media Expert

Magnetyczne szczoteczki do zębów – rewolucja w higienie?

Piękny, zdrowy uśmiech to z pewnością coś, o czym wielu marzy i chciałoby zachować na lata. Nie tylko dodaje pewności siebie, zwiększa naszą atrakcyjność i pozwala bez skrępowania uśmiechać się do innych (a wiadomo, że czasem jeden uśmiech może zdziałać cuda). Dodatkowo, zdrowe zęby to rzadsze wizyty u dentysty, mniej stresu i… pełniejszy portfel, gdyż zdecydowanie łatwiej zapobiegać niż leczyć.

Share
Magnetyczne szczoteczki do zębów – rewolucja w higienie?
Źródło: materiały partnera
d4n1uwv

Rotacyjne, soniczne, ręczne… a może magnetyczne?

Producenci szczoteczek nie siedzą z założonymi rękami i ciągle szukają lepszych i efektywniejszych technologii, które pozwolą nam w prosty i przyjemny sposób cieszyć się pięknym uśmiechem. Oral-B, jeden z wiodących producentów szczoteczek elektrycznych na całym świecie, wprowadza na rynek szczoteczki nowej generacji – magnetyczne Oral-B iO.

Dokładnie czy delikatnie?

Wyzwanie przed jakim stoją producenci opiera się na znalezieniu kompromisu między dokładnym a delikatnym czyszczeniem zębów. Szczoteczka, która zapewni nam doskonałą czystość, ale pozostawi dziąsła w złym stanie z pewnością nie jest tym, czego oczekują konsumenci. Z drugiej strony co nam po delikatnej higienie zębów, jeżeli nasze zęby będą umyte niedokładnie.

Źródło: materiały partnera

Czym wyróżnia się nowa generacja?

Oral B-iO to przełomowa technologia magnetyczna pozwalająca nie zastanawiać się dłużej nad pytaniem "dokładne czy delikatne". Ruchy pulsacyjne, wykorzystywane w starszych generacjach, zastąpione zostały mikrowibracjami. Zęby są czyste i traktowane z najwyższą delikatnością. A jeżeli gwarancja bezpieczeństwa dziąseł to mało, z pewnością ucieszy nas fakt, że szczoteczki magnetyczne działają ciszej. To szczególnie ważne, gdy zdarza nam się myć zęby podczas, gdy nasze pociechy już smacznie śpią.

d4n1uwv

Uśmiech proszę

Nie każdy urodził się stomatologiem i może pochwalić się bezbłędną techniką podczas szczotkowania. Tutaj także pomóc nam może Oral B-iO, która zadba o to by w czasie rzeczywistym przekazać wskazówki dotyczące mycia. To jednak nie koniec nowinek technologicznych! Nasza elektroniczna przyjaciółka oceni czy nie używamy zbyt dużej siły dociskając ją do zębów i w razie czego ostrzeże nas czerwonym światłem. Nie ma ryzyka, że zęby będziemy myli za krótko (lub za długo) – wbudowany timer odmierzy zalecany czas. A jakby tego było mało – na koniec szczoteczka uśmiechnie się do nas na wbudowanym kolorowym wyświetlaczu.

Źródło: materiały partnera

Nic dwa razy się nie zdarza…

Nie ma dwójki takich samych ludzi, ani dwóch takich samych kompletów zębów. Technologia 3D Teeth Tracking zastosowana w nowych szczoteczkach Oral-B iO do pracy zaprzęga sztuczną inteligencję, która analizuje styl szczotkowania, co pozwala jeszcze lepiej i dokładniej zadbać o piękny uśmiech. Dodajmy do tego dedykowaną aplikację mobilną łączącą się ze szczoteczką za pomocą Bluetooth, czy siedem trybów działania, jak na przykład wybielanie, codzienny czy też wrażliwe dziąsła, a zobaczymy, że Oral-B iO jest wręcz naszpikowana nowoczesną technologią by służyć nam w codziennej higienie.

d4n1uwv

Tylko nie zapomnij gdzie zostawisz ładowarkę

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że upakowanie w szczoteczkę tylu technologii, jak chociażby czujnik nacisku, interaktywny wyświetlacz czy łączność Bluetooth wiązać się będzie z tym, że nasza nowa bezprzewodowa szczoteczka będzie musiała codziennie nocować na stacji do ładowania. Nic bardziej mylnego, eksperci z Oral-B zadbali o długi czas pracy na jednym ładowaniu wynoszący 14 dni! Samo zaś naładowanie jej zajmie zaledwie 3 godziny. To rewelacyjny wynik, który pozwoli nam zostawiać ładowarkę w domu na większość z naszych podróży. Samą szczoteczkę zaś zabierzemy ze sobą w eleganckim etui by móc nieść nasz nowy, piękny uśmiech w świat.

Źródło: materiały partnera

Co wybrać?

Dokonując wyboru pamiętajmy, że zakup szczoteczki pozwoli nam zaoszczędzić krocie na coraz droższych wizytach u stomatologa, a tym samym stresu, który dla wielu z nas jest nieodłącznym elementem takich wydarzeń. Dbając o zdrowe zęby, troszczymy się nie tylko o naszą wizytówkę, ale też o zdrowie całego organizmu. Pamiętajmy o regularnych wizytach u specjalistów, które przy odpowiednim dbaniu o higienę będą tylko przyjemnymi przeglądami, a my sami będziemy mogli cieszyć się zdrowym i olśniewającym uśmiechem.

Materiał partnera: Media Expert
d4n1uwv

Podziel się opinią

Share
d4n1uwv
d4n1uwv
Advertisement