Trwa ładowanie...
d3q7ij2

Maja Ostaszewska często jest bohaterką memów. Teraz zdradziła, co sądzi na ten temat

Maja Ostaszewska znana jest nie tylko ze swoich ról aktorskich, ale również z działalności społecznej. Walczy m.in. o prawa kobiet czy protestuje przeciwko niehumanitarnemu traktowaniu zwierząt. Przez co wielokrotnie była bohaterkom memów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Ostaszewska jest aktywistką społeczną
Maja Ostaszewska jest aktywistką społeczną (ONS.pl)
d3q7ij2

Maja Ostaszewska jest aktywistką społeczną

Maja Ostaszewska stara się zmienić świat na lepsze poprzez swoją działalność społeczną. Niektórzy cenią ją za to, że oprócz aktorstwa angażuje się we wszelakie akcje. Inni - wręcz przeciwnie. Sądzą, że powinna skupić się wyłącznie na swojej karierze zawodowej.

Zobacz także: Maja Ostaszewska do Jarosława Kaczyńskiego: "Wara od moich dzieci!"

d3q7ij2

Aktorka z powodu swojej działalności często staje się obiektem drwin internautów. Jest bohaterką licznych memów czy przeróbek zdjęć. Teraz w rozmowie z "Wideoportalem" zdradziła, co sądzi na ten temat.

– Taka jest cena angażowania się. Dla mnie ważniejsze jest to, że mogę spojrzeć sobie w twarz w lustrze i powiedzieć: "Tak, zabrałam głos w sprawach, które wymagały tego, żeby stanąć po właściwej stronie". Nie tylko zadajemy cierpienia innym istotom, tak naprawdę wykańczamy samych siebie, dlatego będę to dalej robić - powiedziała Ostaszewska.

Zobacz także: Maja Ostaszewska o strajku nauczycieli. Zajęła stanowisko

Uważa, że większość tych memów jest po prostu głupia lub w wulgarny sposób atakują jej osobę. Jednak nie zamierza zrezygnować przez to ze swojej działalności. – To przykre, że ktoś w ogóle traci czas na takie rzeczy, ale jeśli są żartem, to można jeszcze przymknąć na to oko. Natomiast w chwili, kiedy jest to wulgarne, agresywne to przykro, że tak się dzieje - dodała aktorka.

Źródło: wideoportal.tv

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3q7ij2

Podziel się opinią

Share

d3q7ij2

d3q7ij2