Trwa ładowanie...

Maja Ostaszewska do Jarosława Kaczyńskiego: "Wara od moich dzieci!"

"Dla moich dzieci dyskryminacja z powodu orientacji seksualnej, pochodzenia, koloru skóry jest abstrakcyjna. Dla nich to coś zupełnie oczywistego, że ludzie rodzą się różni" – powiedziała Maja Ostaszewska rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Maja Ostaszewska do Jarosława Kaczyńskiego: "Wara od moich dzieci!"Źródło: ONS.pl, fot: Pawel Kibitlewski
d3nrmnz
d3nrmnz

Maja Ostaszewska, to jedna z gwiazd, które nie ukrywają rozczarowania politykami PiS-u. W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" aktorka po raz kolejny ostro wyraziła się o aktualnej władzy. Ostaszewska podkreśliła, że programy społeczne realizowane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości nie są niczym innym, jak hipokryzją.

"Takie programy powinny trafiać do najbardziej potrzebujących. A tymczasem na niepełnosprawnych pieniędzy nie ma, na samotne matki nie ma, za to 500 plus albo wyprawki dostają również bogaci biznesmeni. Ja wzięłam wyprawkę i natychmiast przekazałam na cele charytatywne" – powiedziała gwiazda. Dodała również, że PiS ignoruje problem przemocy – jak podkreśla, rząd odebrał dotacje organizacjom przeciwdziałającym przemocy, m.in. Niebieskiej Linii oraz Centrum Praw Kobiet.

Ostaszewska dodała również, że dla jej dzieci dyskryminacja z powodu orientacji seksualnej, pochodzenia, koloru skóry jest czymś abstrakcyjnym. "Dla nich to coś zupełnie oczywistego, że ludzie rodzą się różni" – powiedziała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". "Prezes Kaczyński powiedział: 'Wara od naszych dzieci'. To ja mówię jemu: Owszem, wara od moich dzieci! One są wrażliwymi, mądrymi, otwartymi ludźmi. Nie zgadzam się na zaszczepianie im lęków, uprzedzeń" – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Tradycyjnie Pyszne": przepis na torcik

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3nrmnz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nrmnz