ycipk-4dit0g

Maja Ostaszewska do Jarosława Kaczyńskiego: "Wara od moich dzieci!"

"Dla moich dzieci dyskryminacja z powodu orientacji seksualnej, pochodzenia, koloru skóry jest abstrakcyjna. Dla nich to coś zupełnie oczywistego, że ludzie rodzą się różni" – powiedziała Maja Ostaszewska rozmowie z "Gazetą Wyborczą".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Ostaszewska ma 46 lat
Maja Ostaszewska ma 46 lat (ONS.pl, Fot: Pawel Kibitlewski)
ycipk-4dit0g

Maja Ostaszewska, to jedna z gwiazd, które nie ukrywają rozczarowania politykami PiS-u. W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" aktorka po raz kolejny ostro wyraziła się o aktualnej władzy. Ostaszewska podkreśliła, że programy społeczne realizowane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości nie są niczym innym, jak hipokryzją.

"Takie programy powinny trafiać do najbardziej potrzebujących. A tymczasem na niepełnosprawnych pieniędzy nie ma, na samotne matki nie ma, za to 500 plus albo wyprawki dostają również bogaci biznesmeni. Ja wzięłam wyprawkę i natychmiast przekazałam na cele charytatywne" – powiedziała gwiazda. Dodała również, że PiS ignoruje problem przemocy – jak podkreśla, rząd odebrał dotacje organizacjom przeciwdziałającym przemocy, m.in. Niebieskiej Linii oraz Centrum Praw Kobiet.

ycipk-4dit0g

Ostaszewska dodała również, że dla jej dzieci dyskryminacja z powodu orientacji seksualnej, pochodzenia, koloru skóry jest czymś abstrakcyjnym. "Dla nich to coś zupełnie oczywistego, że ludzie rodzą się różni" – powiedziała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". "Prezes Kaczyński powiedział: 'Wara od naszych dzieci'. To ja mówię jemu: Owszem, wara od moich dzieci! One są wrażliwymi, mądrymi, otwartymi ludźmi. Nie zgadzam się na zaszczepianie im lęków, uprzedzeń" – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-4dit0g

Zobacz także: "Tradycyjnie Pyszne": przepis na torcik

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4dit0g

ycipk-4dit0g
ycipk-4dit0g