Mają znaną córkę. Nie każdy wie, jak zarabia na życie

Mają znaną córkę. Nie każdy wie, jak zarabia na życie

Anita Lipnicka i John Porter mają 17-letnią córkę Polę
Anita Lipnicka i John Porter mają 17-letnią córkę Polę
Źródło zdjęć: © AKPA
03.06.2023 11:31, aktualizacja: 03.06.2023 12:29

"Przepiękny miks genów" - czytamy w komentarzach pod najnowszym postem Anity Lipnickiej na Instagramie, w którym pojawiły się świeże zdjęcia jej córki, Poli. Okazuje się, że 17-latka robi karierę w modelingu i jest znana w tej branży.

Anita Lipnicka i John Porter mają powody do dumy. Para, która swego czasu była jedną z najpopularniejszych w polskim show-biznesie, w 2006 roku powitała na świecie jedyną córkę, Polę. Choć oboje przez wiele lat chronili jej prywatności, zdjęcia 17-latki coraz częściej pojawiają się w mediach społecznościowych Lipnickiej. Nie inaczej było w Dniu Dziecka.

Tak wygląda córka Anity Lipnickiej i Johna Portera

"Moja piękna! Dzisiaj twój ostatni Dzień Dziecka. Sweet seventeen (ang. słodka siedemnastka). Spełnienia marzeń, cudny ludku z mojego brzucha. Kocham cię. I będę kochać zawsze. Nawet jak już staniesz się nieprzyzwoicie dorosła. Od tego są mamy!" - czytamy w najnowszym poście Lipnickiej na Instagramie, gdzie pojawiły się dwa zdjęcia Poli.

Córka wokalistki i Johna Portera, która w tym roku skończyła 17 lat, zdecydowała się pójść śladami sławnej mamy. Pola od pewnego czasu robi karierę w modelingu, od którego zaczynała także Lipnicka. Ma już za sobą pierwsze sesje zdjęciowe, które chętnie publikuje na swoim profilu na Instagramie. Obserwuje ją ponad dwa tys. osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nie mogą się nachwalić. Komentują zdjęcia Poli Porter

Kolejne zdjęcia Poli Porter przyciągają uwagę internautów, którzy w komentarzach (zarówno na jej profilu, jak i profilu jej mamy) nie kryją swojego zachwytu. Podkreślają, że 17-latka jest pięknym "miksem" genów Anity Lipnickiej i Johna Portera.

"Przepiękny miks genów", "Pani Anito, jestem w wielkim szoku, że macie taką piękną i dorosłą córkę!", "Bezsprzecznie piękna", "Co za uroda", "Ależ piękna kobieta", "Cudowna! Oczu nie można oderwać", "Piękna córka, pani Anito! Idealna na modelkę" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta