GwiazdyMałgorzata Kożuchowska o Julii Wieniawie. "Pracowita i bardzo konsekwentna"

Małgorzata Kożuchowska o Julii Wieniawie. "Pracowita i bardzo konsekwentna"

Małgorzata Kożuchowska o Julii Wieniawie. "Pracowita i bardzo konsekwentna"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
05.09.2018 11:16, aktualizacja: 05.09.2018 12:00

Małgorzata Kożuchowska i Julia Wieniawa poznały się na planie serialu Rodzinka.pl, do obsady którego Julia dołączyła w 2012 roku. Dziś aktorka ma 20 lat i jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Na temat jej kariery wypowiedziała się ostatnio Małgorzata Kożuchowska.

Wśród gości tegorocznej gali Flesz Fashion Night znalazła się m.in. Małgorzata Kożuchowska. W rozmowie z portalem Jastrząb Post 47-letnia aktorka zapytana została o swoją młodszą koleżankę, Julię Wieniawę. Panie spotkały się po raz pierwszy na planie produkcji Rodzinka.pl. Julia dołączyła do obsady w wieku 14 lat.

Dziś aktorka ma 20 lat i jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Kożuchowska podkreśla, że Wieniawa ma w sobie wszystko, co jest potrzebne do zrobienia kariery. "Julia jest bardzo zdolną dziewczyną, jest prześliczna, ma bardzo dobry gust. Myślę, że jest pracowita i bardzo konsekwentna" – powiedziała aktorka. Dodaje również, że nie zauważyła, żeby sława zmieniła Wieniawę. "Cały czas jest pełna energii, ale też takiej wewnętrznej radości, ma poczucie humoru. Ma też sporo dystansu do siebie" – dodaje Kożuchowska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl