ycipk-5u4mze

Małgorzata Kożuchowska ma dość. "Mówią o mnie 'katolka'"

Małgorzata Kożuchowska wie, że w środowisku filmowym ludzie patrzą na nią przez pryzmat jej wiary. "To ma mnie dyskwalifikować?" – denerwuje się w nowym wywiadzie aktorka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska o swojej wierze
Małgorzata Kożuchowska o swojej wierze (Forum)
ycipk-5u4mze

Małgorzata Kożuchowska postanowiła odnieść się do komentarzy i plotek na swój temat. Mimo wielu zawodowych sukcesów, aktorka musi walczyć z wizerunkiem "katolki". Aktorka rozprawia się z nim w wywiadzie udzielonym "Zwierciadłu".

– Mówią o mnie "katolka". To znaczy… sekciara. Czyli że co? Wiara w Boga czyni cię sekciarzem?! – zastanawia się i dodaje: - Co to w ogóle oznacza w odniesieniu do aktora? Traktuje się mnie inaczej, bo chodzę w niedzielę do kościoła? To ma mnie dyskwalifikować? Co to ma w ogóle wspólnego z zawodem, jaki wykonuję? Nie wiem, może ktoś się obawia, że zacznę na planie nauczać albo nawracać?

Gwiazda podkreśla, że nie obnosi się ani ze swoją wiarą, ani z poglądami. Jeżeli ktoś ją o nie zapyta, odpowie, aczkolwiek nie chce zaczynać dyskusji. Z tego powodu Kożuchowska, jak tłumaczy, nie chodzi na protesty polityczne ani nikogo publicznie nie popiera. – Pewne drzwi są dla mnie zamknięte – mówi w dalszej części rozmowy aktorka. – Nie żalę się, stwierdzam fakt – kwituje.

ycipk-5u4mze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-5u4mze

ycipk-5u4mze
ycipk-5u4mze