Blisko ludziMałgorzata Pieńkowska przeżywa drugą młodość. "Jest szczęśliwa, poznaje nowych ludzi"

Małgorzata Pieńkowska przeżywa drugą młodość. "Jest szczęśliwa, poznaje nowych ludzi"

Małgorzata Pieńkowska przeżywa drugą młodość
Małgorzata Pieńkowska przeżywa drugą młodość
Źródło zdjęć: © East News | TRICOLORS
18.06.2022 14:48, aktualizacja: 18.06.2022 16:04

Małgorzata Pieńkowska postanowiła wprowadzić pewne zmiany i zrobić coś tylko dla siebie. Aktorka wykorzysta przerwę w nagrywaniu kolejnych odcinków "M jak miłość" na coś, co dawno chodziło jej po głowie. Pomysł już realizuje i nie ukrywa, ile jej przynosi radości.

Małgorzata Pieńkowska od lat wciela się w rolę jednej z głównych postaci polskiej opery mydlanej, która gości na ekranie telewizyjnej Dwójki. W życiu prywatnym aktorki nie brakowało jednak wzlotów i upadków. Pieńkowska wzmagała się bowiem z rakiem piersi. Gwiazda nie poddała się i z tej walki wyszła zwycięsko. Teraz praktycznie przeżywa drugą młodość, co zawdzięcza pewnej decyzji.

"Jestem bardzo dumna"

Aktorka znana z "M jak miłość" postanowiła... wrócić na studia i rozpocząć doktorat! Sądząc po relacji samej Pieńkowskiej oraz osób z jej otoczenia, była to świetna decyzja.

"Doktorat to jest fantastyczna przygoda! Mam kapitalnych kolegów na roku. A profesorowie w większości są młodsi ode mnie. Zrobiłam film dokumentalny, za który dostałam szóstkę. I jestem bardzo dumna" - czytamy wypowiedź gwiazdy dla "Rewii".

Głos zabrała również znajoma aktorki, która wyznała, że widzi, iż jej koleżanka jest szczęśliwa i spełnia się na tym polu. Pieńkowska podjęła studia na łódzkiej filmówce.

"Poznaje nowych ludzi, może się rozwijać. Gdy tylko przekracza próg uczelni, wstępuje w nią młodzieńcza energia" - wyznała osoba z otoczenia aktorki dla wspomnianego magazynu.

Małgorzata Pieńkowska nie boi się wyzwań

Od momentu, gdy aktorka wygrała walkę z podstępną chorobą, zmieniło się jej podejście do życia. Mimo że zmagania znacznie utrudniały jej normalne funkcjonowanie, nie zrezygnowała z pracy i kontynuowała nagrania do popularnego serialu. Po tym jak pokonała trudności, zaczęła zupełnie inaczej postrzegać życie. Zapisała się na balet, wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", zaczęła również uprawiać różne sporty. Podjęcie się studiów doktoranckich najwyraźniej jest kolejnym ważnym wyzwaniem, na którym jej zależało.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także