Trwa ładowanie...

Małgorzata Pieńkowska przeżywa drugą młodość. "Jest szczęśliwa, poznaje nowych ludzi"

Małgorzata Pieńkowska postanowiła wprowadzić pewne zmiany i zrobić coś tylko dla siebie. Aktorka wykorzysta przerwę w nagrywaniu kolejnych odcinków "M jak miłość" na coś, co dawno chodziło jej po głowie. Pomysł już realizuje i nie ukrywa, ile jej przynosi radości.

Share
Małgorzata Pieńkowska przeżywa drugą młodość Małgorzata Pieńkowska przeżywa drugą młodość Źródło: East News, fot: TRICOLORS
d3raznn

Małgorzata Pieńkowska od lat wciela się w rolę jednej z głównych postaci polskiej opery mydlanej, która gości na ekranie telewizyjnej Dwójki. W życiu prywatnym aktorki nie brakowało jednak wzlotów i upadków. Pieńkowska wzmagała się bowiem z rakiem piersi. Gwiazda nie poddała się i z tej walki wyszła zwycięsko. Teraz praktycznie przeżywa drugą młodość, co zawdzięcza pewnej decyzji.

"Jestem bardzo dumna"

Aktorka znana z "M jak miłość" postanowiła... wrócić na studia i rozpocząć doktorat! Sądząc po relacji samej Pieńkowskiej oraz osób z jej otoczenia, była to świetna decyzja.

d3raznn

"Doktorat to jest fantastyczna przygoda! Mam kapitalnych kolegów na roku. A profesorowie w większości są młodsi ode mnie. Zrobiłam film dokumentalny, za który dostałam szóstkę. I jestem bardzo dumna" - czytamy wypowiedź gwiazdy dla "Rewii".

Głos zabrała również znajoma aktorki, która wyznała, że widzi, iż jej koleżanka jest szczęśliwa i spełnia się na tym polu. Pieńkowska podjęła studia na łódzkiej filmówce.

"Poznaje nowych ludzi, może się rozwijać. Gdy tylko przekracza próg uczelni, wstępuje w nią młodzieńcza energia" - wyznała osoba z otoczenia aktorki dla wspomnianego magazynu.

Małgorzata Pieńkowska nie boi się wyzwań

Od momentu, gdy aktorka wygrała walkę z podstępną chorobą, zmieniło się jej podejście do życia. Mimo że zmagania znacznie utrudniały jej normalne funkcjonowanie, nie zrezygnowała z pracy i kontynuowała nagrania do popularnego serialu. Po tym jak pokonała trudności, zaczęła zupełnie inaczej postrzegać życie. Zapisała się na balet, wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", zaczęła również uprawiać różne sporty. Podjęcie się studiów doktoranckich najwyraźniej jest kolejnym ważnym wyzwaniem, na którym jej zależało.

d3raznn

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Małgorzata Pieńkowska o "Tańcu z Gwiazdami": "Wszystko mnie boli!"

d3raznn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3raznn
d3raznn