Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek-Majdan jest przerażona pożarem w Biebrzańskim Parku Narodowym. Kieruje do fanów ważny apel

Małgorzata Rozenek-Majdan prosi fanów o pomoc. Od niedzieli trwa walka z pożarem, który wybuchł w Biebrzańskim Parku Narodowym.
Share
Małgorzata Rozenek-Majdan martwi się o sytuację w Biebrzy
Małgorzata Rozenek-Majdan martwi się o sytuację w BiebrzyŹródło: ONS
dtp2c03

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie strażaków próbujących ugasić pożar w Biebrzańskim Parku Narodowym. Na zdjęciu widnieje numer konta i hasło zachęcające internautów do wspierania i ratowania dzikiej przyrody.
"Przekazujcie dalej. Wspierajcie, działajmy" – prosi Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan prosi fanów o pomoc

Przypominamy, że Biebrzański Park Narodowy płonie od niedzieli 19 kwietnia. Z ogniem walczą strażacy Wojska Obrony Terytorialnej oraz inne służby. Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego napisał, że do uratowania naszego narodowego dobra potrzebne są pieniądze, a środki na zabezpieczenie na wypadek pożarów już się skończyły. Było to 150 tys. w tym dofinansowanie z Funduszu Leśnego Lasów Państwowych.

Internauci byli wdzięczni, że w apel o pomoc zaangażowały się gwiazdy, w tym Małgorzata Rozenek-Majdan.

dtp2c03

"Jestem z Podlasia. Mieszkam około 20 km od pożaru. Wszystkie okoliczne OSP pomagają strażakom z Goniądza. Dzisiaj nawet koledzy wyruszyli quadami, by pomoc gasić. Tereny są zróżnicowane bagienne. Podlasianie dowożą żywność i wodę. Jest pani drugą osobą publiczną, zaraz po Marcie Żmuda-Trzebiatowskiej, która o tym mówi. Z całego serca dziękuję", "Dziękuję za udostępnienie, to mój dom rodzinny, serce pęka" – komentowali fani.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

dtp2c03

Podziel się opinią

Share
dtp2c03
dtp2c03