Trwa ładowanie...

Małgorzata Trzaskowska ma propozycję dla matek. Złożyła obietnicę wyborczą

Małgorzata Trzaskowska zaangażowała się w kampanię wyborczą męża, Rafała Trzaskowskiego. Pokazuje, że chce brać czynny udział w życiu społecznym i politycznym. W Katowicach złożyła obietnicę, która ma na celu wsparcie kobiet, które są matkami.

Małgorzata Trzaskowska angażuje się w kampanię prezydenckąMałgorzata Trzaskowska angażuje się w kampanię prezydenckąŹródło: Instagram.com
d2wnqw6
d2wnqw6

Kampania prezydencka 2020 jest na finiszu. Za kilka dni ponownie spotkamy się przy urnach wyborczych, aby oddać głos na swojego kandydata. Rafał Trzaskowski z Koalicji Obywatelskiej może liczyć podczas walki o prezydenturę na wsparcie żony. Na wiecu w Katowicach, Małgorzata Trzaskowska zapowiedziała specjalny dodatek do emerytury dla kobiet, które wychowały dzieci.

"Kobiety dokładnie wiedzą, ile energii potrzeba, aby wszystko w rodzinie działało tak, jak należy. Uważam, że kobiety, matki wychowujące dzieci, powinny być doceniane, bo nie ma cięższej, bardziej odpowiedzialnej pracy. Za tę pracę i zaangażowanie powinny otrzymywać dodatek do emerytury. Przynajmniej 200 zł za każde dziecko" – zapowiedziała Małgorzata Trzaskowska. Dodała, że wielokrotnie rozmawiała o pomyśle z mężem i wierzy, że dopilnuje jego realizacji.

Wybory prezydenckie 2020

Na spotkaniach z wyborcami Małgorzata Trzaskowska przekonywała, że chce być rzeczniczką praw kobiet. Odwiedziła między innymi lokalne społeczności, fundacje, spotkała się z amazonkami.

d2wnqw6

W pierwszej turze wyborów najwięcej głosujących kobiet wybrało Andrzeja Dudę jako swojego kandydata na prezydenta - wskazuje sondaż late poll zrealizowany przez Ipsos. 12 lipca przekonamy się, czy Małgorzacie Trzaskowskiej udało się przekonać kobiety do głosowania na męża.

Barbara Kurdej-Szatan o tym jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami w sieci

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2wnqw6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wnqw6