ycipk-2ok0uh

Małgosia Rozenek kocha swetry polskiej marki. Czerwony ze zdjęcia kosztuje niecałe 60 zł

To polska sieciówka, która jest w niemal każdym centrum handlowym. Reserved pokochała też Małgosia Rozenek. Po raz kolejny sięgnęła po sweter tej marki, a on… wyprzedał się w mgnieniu oka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek uwielbia swetry marki Reserved.
Małgorzata Rozenek uwielbia swetry marki Reserved. (Instagram.com)
ycipk-2ok0uh

Perfekcyjna Pani Domu zdaje się mieć słabość do jesienno-zimowej kolekcji Reverved. Kilka miesięcy temu, gdy na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie w różowym golfie, choć był to zwykły sweter, zniknął z wieszaków i magazynów szybciej niż producenci się spodziewali. Wszystko wskazuje na to, że ten sam los czeka czerwony sweter z sieciówki, w którym Rozenek świętowała Dzień Babci i Dziadka. Na stronie internetowej model jest już niedostępny.

Małgosia Rozenek czerwony golf oversize zestawiła z ekskluzywnymi dodatkami – nerką Gucci za niecałe 4000 zł oraz kozakami za kolano marki Aquazzura za 4500 zł. Mimo to sweter zaznacza się w tej stylizacji tak mocno, że trudno wyobrazić sobie, by Perfekcyjna wybrała "na górę" coś innego i równie efektownego.

ycipk-2ok0uh

Swetra warto szukać w poszczególnych sklepach sieci – obecnie trwa wyprzedaż. Sweter w regularnej cenie kosztował 99,99 zł. Obecnie dostępny jest za niecałe 60 zł.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ok0uh