Zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Ma kryzys. "Układ nerwowy mi siada"
Katarzyna Zillmann wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Wioślarka nie ukrywa, że jest to dla niej prawdziwe wyzwanie. Intensywne treningi taneczne potrafią być wykańczające. - Jestem znowu od dziewiątej na sali i mam pierwszy kryzys po 10. dniu - wyjawiła szczerze sportsmenka.
Katarzyna Zillmann wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Wioślarka to pierwsza kobieta w historii polskiego formatu, która będzie tańczyć w parze z partnerką, utalentowaną tancerką Janją Lesar. Zillmann nie ukrywa, że przygotowania do programu to nie bułka z masłem i dzieli się w mediach społecznościowych swoją drogą do zapamiętywania poszczególnych kroków i figur.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Katarzyna Zillmann zatańczy z kobietą. Czy nie ma obaw, że nie wszystko uda im się wykonać? Co na to jej partnerka?
"Układ nerwowy chyba mi siada"
Z całą pewnością udział w takim przedsięwzięciu jak "Taniec z Gwiazdami" jest ekscytującym, choć jednocześnie wymagającym dużo pracy wyzwaniem. Katarzyna Zillmann nie owijała w bawełnę, przyznając na InstaStories, że program wiąże się z różnymi emocjami i mocnym treningiem.
- Układ nerwowy chyba mi siada, mało śpię z przebodźcowania. I mi się plączą tańce, kroki. Kawa zupełnie nie działa, a jeszcze podcast mam zrobić na białym mózgu (...). Przez to określenie "biały mózg" widzę, że się gałki oczne wywijają na drugą stronę - mówiła sportsmenka.
17.edycja "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie rusza już 14 września 2025 roku. Oprócz znanej wioślarki na tanecznym parkiecie zobaczymy też m.in. Maję Bohosiewicz, Ewę Minge, Aleksandra Sikorę, a także Tomasza Karolaka. Ten sezon będzie wyjątkowy - licząc odcinki, które emitowała stacja TVN, w tym roku widzowie będą oglądać jubileuszową 30. edycję!
Znasz kobiety, które robią coś bezinteresownie dla innych? Zgłoś ją w plebiscycie #Wszechmocne
Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.