Blisko ludziMarcela Leszczak zdecydowała się na radykalną zmianę wizerunku. Fani zasypują ją komplementami

Marcela Leszczak zdecydowała się na radykalną zmianę wizerunku. Fani zasypują ją komplementami

Marcela Leszczak już tak nie wygląda (AKPA)
Marcela Leszczak już tak nie wygląda (AKPA)
Marta Kutkowska

03.08.2021 16:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio Marcela Leszczak przechodziła trudne chwile. Kilka dni temu jej czteroletni synek, Fryderyk, miał wypadek w przedszkolu. Na szczęście maluchowi nic poważnego się nie stało. Teraz młoda mama postanowiła poprawić sobie humor u fryzjera.

Każda młoda mama rozumie, jaki stres przeżyła Marcela Leszczak kilka dni temu. Modelka odebrała telefon od opiekunki z przedszkola. Okazało się, że maluch miał wypadek i jedzie po niego pogotowie. Skończyło się na niegroźnym guzie, ale celebrytka poważnie się wystraszyła. Teraz, gdy emocje opadły, udała się do fryzjera.

Burzliwy związek

Marcela Leszczak dała się poznać szerszej publiczności w programie "Top Model". Celebrytka zajęła wysokie, drugie miejsce. Później media rozpisywały się o jej burzliwym związku z Miśkiem Koterskim. Para kilka razy rozstawała się i wracała do siebie. Ostatecznie relacja nie przetrwała. Na szczęście eks-partnerzy sprawiedliwie dzielą się opieką nad synkiem. Marcela mogła liczyć na Miśka także po wypadku Fryderyka.

"Podzielę się z wami, co dziś nas spotkało, a w zasadzie mojego Frysia. Miał wypadek w przedszkolu. Chyba pierwszy raz w życiu tak zamarłam (...). Dzielę się z wami bez żadnych morałów, nasze doświadczenie nie będzie żadną przestrogą, bo dużo rzeczy jest nie do przewidzenia. Jedynie czuję wdzięczność za wsparcie rodziny. Był z nami Frysia tata, więc lęk dzieliłam na dwa" - napisała celebrytka na Instagramie.

Zmiana na głowie

Wczoraj Marcela Leszczak postanowiła zaszaleć u fryzjera. Nie tylko mocno przyciemniła kolor, ale także znacznie skróciła długość. W nowym wydaniu jest niemal nie do poznania. "Przesuń palcem w lewo, żeby zobaczyć metamorfozę. Podoba wam się taka zmiana z rąk Kacpra? Co oznacza metamorfoza u kobiety?" – napisała Marcela Leszczak w opisie pod zdjęciami.

Fani nie kryli zachwytu, uważają, że gwiazda wygląda jak za czasów "Top Model".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)