ycipk-2hcihd

Maria Dębska o ślubie z Marcinem Bosakiem. Aktorka dementuje plotki

Marcin Bosak i Maria Dębska to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wieść o ich związku wywołała wiele kontrowersji. Teraz para planuje następny krok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maria Dębska i Marcin Bosak są szczęśliwą parą od 2017 roku
Maria Dębska i Marcin Bosak są szczęśliwą parą od 2017 roku (ONS.pl)
ycipk-2hcihd

Marcin Bosak i Maria Dębska są parą od 2017 roku. Chociaż są bardzo szczęśliwi, ich początki były trudne. Wielu osobom nie spodobało się to, że Marcin Bosak zostawił swoją partnerkę - Monikę Pikułę, z którą ma dwóch synów. Para jednak chętnie pokazuję na ściankach i coraz głośniej mówi o ślubie. Pojawiły się plotki, że ceremonia ma odbyć się w Toskanii. Maria Dębska w ostatnim wywiadzie odniosła się do tych informacji.

– Będzie ślub, ale więcej nic nie powiem. Pisali, że uwielbiam Toskanię, ale to, że uwielbiam i to, że właśnie tam miałby się odbyć ślub, to należy pokonać długą drogę do tego. Dlatego w Toskanii tylko wakacje – powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

ycipk-2hcihd

Marcin Bosak i Maria Dębska

Para poznała się w warszawskim teatrze Studio dwa lata temu. Podczas prób do spektaklu "Ripley pod ziemią". Grał wówczas tytułową rolę, a ona wcielała się w jego żonę. Wspólna praca i wiele godzin spędzanych w swoim towarzystwie sprawiły, że stali się sobie bardzo bliscy. W ostatnim wywiadzie Dębska zaprzeczyła, że związała się z Bosakiem, kiedy ten był jeszcze z poprzednią partnerką.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2hcihd

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2hcihd

ycipk-2hcihd
ycipk-2hcihd