Trwa ładowanie...

"Maria Teresa" w Lidlu. Legendarna polska porcelana trafi do popularnej sieci

Legendarna polska porcelana znów w Lidlu! Już 10 listopada do sieci sklepów trafi kultowy serwis "Maria Teresa", który dostępny będzie w trzech wersjach.

Share
"Maria Teresa" w Lidlu. Legendarna polska porcelana trafi do popularnej sieci
Źródło: materiały prasowe / Lidl
d3ki6l7

Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. to już nie tylko relikt PRL-u, ale świetnie prosperujące przedsiębiorstwo, którego produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowe, designerskie kolekcje, prezentowane są na najważniejszych targach i festiwalach designu, zachwycając intrygującym połączeniem retro z potrzebami współczesnego klienta. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, tylko połowa produkcji trafia na polski rynek. Dlatego tym bardziej powinniśmy zainteresować się wyrobami z Ćmielowa i Chodzieży. W zalewie chińskiej produkcji być może warto postawić na naczynia zaprojektowane i stworzone w Polsce?

WP.PL
Źródło: WP.PL

Przygodę z polską porcelaną warto zacząć od klasyki. W ofercie Lidla pojawi się najbardziej popularny zestaw "Maria Teresa". Dostępny będzie w trzech wersjach – białej, złotej oraz platynowej. W tych dwóch ostatnich naczynia zdobione są ręcznie prawdziwym złotem i platyną.

WP.PL
Źródło: WP.PL

Jak czytamy w najnowszej gazetce Lidla, 18-częściowy zestaw obiadowy kosztować ma od 129 do 159 zł, a zestaw kawowy – od 69 do 99 zł. Do nabycia będą też pojedyncze talerze (24,99 zł) oraz salaterki (17,99 zł).
Warto też dodać, że to nie pierwszy raz, gdy Lidl inwestuje w ofertę związaną z aranżacją stołu. Pod koniec ubiegłego roku ogromną popularnością cieszyły się zestawy obiadowe i kawowe marki Villeroy & Boch, a także sztućce marki Gerlach.

d3ki6l7

Podziel się opinią

Share
d3ki6l7
d3ki6l7