ycipk-3rehwr

Maria Winiarska opowiada o przyszłym zięciu. "Wiktor jest przy nim maluczki"

Zofia Zborowska jest szczęśliwie zaręczona z Andrzejem Wroną. Na temat przyszłego zięcia wypowiedziała się mama panny młodej, Maria Winiarska, która jest zachwycona planami ślubnymi córki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Zborowska jest bardzo blisko ze swoją mamą Marią Winiarską
Zofia Zborowska jest bardzo blisko ze swoją mamą Marią Winiarską (Instagram.com, Fot: Zofia Zborowska)
ycipk-3rehwr

O tym, co ją najbardziej ujęło w mężczyźnie, który ma wkrótce dołączyć do ich rodziny, przyszła teściowa Andrzeja Wrony opowiada w rozmowie z "Faktem"

- Wiktor jest przy nim maluczki, chodzi o wzrost - śmieje się Maria Winiarska. - Andrzej jest o 10 centymetrów wyższy od męża. Mąż ma 196, a Andrzej ma 206 centymetrów. Wreszcie ktoś z góry patrzy na Wiktora. Raduję się, jak moje córki są szczęśliwe. Poza tym bardzo lubię Andrzeja. Jest fajnym, miłym i sympatycznym facetem. Mój mąż też zareagował na niego bardzo pozytywnie.

Córka Winiarskiej, Zofia Zborowska jest aktorką. Debiutowała w 1998 roku w komedii wojennej "Złoto dezerterów". Choć najbardziej jest znana ze swojej gry aktorskiej, mało kto wie, że jest także trzykrotną mistrzynią Polski w stepowaniu. Jest przez wielu nazywana "człowiekiem orkiestrą", bowiem trenowała m.in. balet, pływanie, szermierkę, golfa czy tenisa.

ycipk-3rehwr

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3rehwr
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3rehwr

ycipk-3rehwr
ycipk-3rehwr