GwiazdyZofia Zborowska uczyła mamę Marię Winiarską Instagrama. "Zapisywałam to na kartce"

Zofia Zborowska uczyła mamę Marię Winiarską Instagrama. "Zapisywałam to na kartce"

Zofia Zborowska uczyła mamę Marię Winiarską Instagrama. "Zapisywałam to na kartce"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
16.01.2019 13:07, aktualizacja: 16.01.2019 15:02

Maria Winiarska, czyli "67-letnia influenserka z Warszawy", jest absolutną królową Instagrama. Wszystko dzięki jej córce Zofii Zborowskiej. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" obie opowiedziały o relacji matka-córka i zdradziły, czym sobie imponują.

Aktorka Maria Winiarska, żona Wiktoria Zborowskiego, podbiła Instagram dzięki swojej córce.

– Założyły mi z Hanią, żebym mogła je obserwować. Ale któregoś dnia Zosia powiedziała: "Mamo, masz takie poczucie humoru, że mogłabyś rozbawiać ludzi w internecie" – zdradziła Winiarska. I od tego się zaczęło. Początki nie były łatwe – nie mogła zapamiętać, jak się używa filtrów i tagów. Wszystko zapisywała na kartce. – Do tej pory korzystam z tej ściągi – mówi Winiarska.

Zażartowała, że choć wciąż uczy się poruszania po internecie, jej mąż również nie jest najaktywniejszym internautą. – Oczywiście udaje, że się zna na nowych technologiach, ale tak naprawdę jest gorszy ode mnie. Np. dobrze, niech mu będzie – jesteśmy ma tym samym poziomie.

Zborowska wspiera mamę nie tylko w sieci. Żeby pomóc jej w zdobyciu roli, okłamała Krystynę Jandę, zapewniając, że Winiarska umie stepować. Nauczyła się, dzięki czemu gra u boku córki w Och-Teatrze. Dzięki Zosi została wegetarianką i żyje bardziej eko – w ciągu trzech lat udało jej się schudnąć 16 kg.

Winiarska przyznała, że im Zosia jest starsza, tym częściej rządzi. – Przyznam, że żałuję tej sytuacji. Z rodziną nie należy pracować, więc chętnie oddam ją w dobre ręce – skomentowała Zborowska. – Niedawno poprosiłam, żeby przed sesją zdjęciową wysłała swoje zdjęcie fryzjerowi. Przysłała mi trzy wiadomości głosowe z mnóstwem wątków, a jemu przez pomyłkę zdjęcie psa koleżanki – relacjonuje.

Poza tym przyznaje, że rodzice nauczyli ją, by zawsze traktowała ludzi przez pryzmat tego, jacy są. Nie czym się zajmują. – Pod tym względem mama zawsze bardzo mi imponowała. Nigdy nie była i nie będzie interesowna. Zaprzyjaźni się zarówno z królową angielską, jak i z babcią klozetową – żartuje Zborowska.

Źródło: "Twój Styl"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zofia Zborowska o Instagramie mamy: "To ja wpadłam na pomysł, żeby z robić z niej influencerkę"!: