Blisko ludziMarianna Schreiber pokazała zdjęcie z mężem. Opis to jedno, ale komentarze sugerują kryzys

Marianna Schreiber pokazała zdjęcie z mężem. Opis to jedno, ale komentarze sugerują kryzys

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber
Źródło zdjęć: © Instagram
13.09.2021 15:43, aktualizacja: 16.03.2022 15:01

O Mariannie Schreiber, uczestniczce najnowszej edycji "Top Model", a także żonie ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera, głośno jest od kilku tygodni. Emocje budzi zwłaszcza stosunek polityka do udziału żony w show stacji, z którą partii rządzącej wyjątkowo nie jest po drodze. "Modelka" właśnie opublikowała z nim pierwsze zdjęcie i bardzo wymownie je podpisała.

Marianna Schreiber jest prywatnie żoną polityka Prawa i Sprawiedliwości, Łukasza Schreibera. Jej mąż do teraz nie skomentował udziału aspirującej modelki w show TVN.

"Udział w "Top Model" był moim marzeniem jeszcze z wieku nastoletniego. Pochodzę z dość biednej rodziny i to nie był moment na spełnianie marzeń nastolatki, ale moment, w którym trzeba stać się dorosłym i w którym trzeba odbić się od dna, żeby osiągnąć coś w przyszłości" - wyznała Marianna Schreiber w pierwszym odcinku programu.

W mediach społecznościowych Marianna Schreiber przedstawia się jako magister pedagogiki, przyszła doktorantka. Pracuje jako nauczycielka i terapeutka. Ma 28 lat.

Od emisji pierwszego odcinka stale publikuje posty, w których stara się wesprzeć kobiety w walce o swoje. Aby udowodnić, że jest zaangażowana, wykorzystuje do tego między innymi swoje nagie zdjęcia, wiadomości od hejterów oraz słowa uznania od zwykłych ludzi.

Zdjęcie Marianny Schreiber z mężem, a pod nim romantyczny opis

Kobieta po serii motywujących wpisów w końcu pochwaliła się wspólnym zdjęciem z ministrem Łukaszem Schreiberem, a w jego opisie zamieściła romantyczny cytat z piosenki grupy Happysad - "Zanim pójdę". Poinformowała także, że zdjęcie jest z 1 stycznia bieżącego roku.

"Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty/ To też nie diabeł rogaty/ Ani miłość kiedy jedno płacze/ A drugie po nim skacze/ Bo miłość to żaden film w żadnym kinie/ Ani róże, ani całusy małe, duże/ Ale miłość, kiedy jedno spada w dół/ Drugie ciągnie je ku górze…". Damy radę i nie tylko my. Wierzę w to - napisała gwiazda najnowszej edycji "Top Model".

Marianna Schreiber ma z mężem kryzys?

Być może to próba załagodzenia konfliktu z mężem po tym, jak stała się rozpoznawalna dzięki show stacji, z którą od lat walczy PiS, a być może zwykłe wyznanie, jakich będziemy mogli zobaczyć wkrótce więcej. Na pewno uwagę zwraca sposób, w jaki Marianna Schreiber odpowiada na komentarze, jakie pojawiły się pod postem. Wyraźnie odnosi się do sytuacji, jaka jest obecnie między nią a mężem. A wygląda to nieciekawie. Tylko spójrzcie:

Obraz
© Instagram
Obraz
© Instagram

Zapraszamy na naszą grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta