Blisko ludziMarianna Schreiber w nowej odsłonie. "Taki strój żonie ministra wypada?"

Marianna Schreiber w nowej odsłonie. "Taki strój żonie ministra wypada?"

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber
Źródło zdjęć: © Instagram
13.09.2021 09:28, aktualizacja: 16.03.2022 15:01

Udział Marianny Schreiber w show TVN wywołał prawdziwą sensację. Partia, z którą związany jest jej mąż, czyli PiS, zaciekle walczy z narracją stacji, która wyprodukowała "Top Model". Kobieta postanowiła jednak zaryzykować i spełnić swoje marzenia.

Marianna Schreiber w ciągu ostatnich kilku tygodni zyskała niewiarygodny rozgłos. Udział żony ministra w rządzie PiS w programie "Top Model" wywołał ekscytującą burzę w mediach. Internauci wyciągnęli Mariannie Schreiber skandaliczny wpis z Twittera z 2018 r., w którym "modelka" atakuje uczestniczkę Parady Równości.

Rzeczony wpis opatrzony był zdjęciem, które przedstawiało dziewczynę z tęczową torebką na kolanach. Marianna Schreiber napisała wtedy po prostu: "Won z mojego miasta". Wypowiedź żony polityka odbiła się wtedy ogromnym echem - nie tylko w mediach. Przyparty do ściany Łukasz Scheiber przeprosił za wpis żony, a ona sama skasowała swoje konto na Twitterze.

Schreiber w obszernym wpisie wytłumaczyła się ze swojego agresywnego zachowania kilka lat temu.

- Napisałam tego tweeta, choć myślałam zupełnie inaczej (...) Zło za zło, nienawiść za nienawiść. Emocje wzięły górę, tak bardzo strasznie się wtedy zachowałam i wiem o tym. Wielokrotnie chciałam do tego wracać, chciałam to wyjaśnić, ale musiałam milczeć - wyjaśniła na Instagramie.

Oprócz wypominania skandalicznego wpisu, internauci zarzucali jej także, że nie prezentuje się tak, jak powinna robić to żona ministra. Marianna Schreiber tajemniczo odniosła się do tego i zapowiedziała, że "idzie coś nowego", a w związku z tym zaprezentowała się w innej odsłonie. To właśnie jej odpowiedź na docinki, że nie wygląda jak żona premiera.

- Taki strój żonie ministra wypada? Bez żartów - każdy strój wypada , gdy czujesz się w nim komfortowo, niezależnie od tego, jaki nosisz rozmiar. Nie ma znaczenia to, czyją żoną jesteś - napisała Marianna pod najnowszym zdjęciem.

Marianna Schreiber nie zdradziła jednak, o co chodzi. Napisała jedynie, że przed nią aktywna niedziela, a efekty mają ukazać się niebawem. "Modelka" zaprezentowała się w w związku z tym w zaskakującej odsłonie. Najpierw pokazała się w czarnej sukience, a następnie w czerwonym komplecie z głębokim dekoltem i fascynatorze na głowie. Wszystko podkreśliła idealnie dobrana szminka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta