Trwa ładowanie...
damv757

Marieta Żukowska nie mówi publicznie o swoich poglądach politycznych. To nie znaczy, że ich nie ma

Marieta Żukowska uważa, że aktorzy nie powinni mieszać się do polityki. "Uczył mnie Jan Machulski w szkole filmowej, mój opiekun roku, że aktor powinien być poza polityką i poglądami politycznymi" – mówi w rozmowie z Wideoportalem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marieta Żukowska ma 37 lat
Marieta Żukowska ma 37 lat (ONS.pl)
damv757

Marieta Żukowska o polityce

Marieta Żukowska to jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Ostatnio gwiazda udzieliła krótkiego wywiadu Wideoportalowi. Mówiła w nim o polityce. Aktorka uważa, że aktor nie powinien narzucać innym swoich poglądów politycznych. "Uczył mnie Jan Machulski w szkole filmowej, mój opiekun roku, że aktor powinien być poza polityką i poglądami politycznymi. Jeżeli ma poglądy polityczne bardzo mocne jako postać, to znaczy, że nacechowuje swoją postać w sposób bardzo subiektywny" – powiedziała aktorka.

damv757

Marieta Żukowska o Mai Ostaszewskiej

Nie oznacza to jednak, że Żukowska nie ma żadnych poglądów na ważne tematy. "Ja jako Marieta mam swoje przekonania, którymi dzielę się. Uważam, że każda kobieta ma prawo wyboru i powinna decydować o samej sobie. Nikt nie powinien jej tego narzucać" – dodała. Gwiazda zapytana została także o inne aktorki, które angażują się politycznie, m.in. o Maję Ostaszewską. "Szanuję wszystkich. Jeżeli mnie nie krzywdzą, to niech sobie robią, co chcą" – powiedziała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

damv757

Podziel się opinią

Share
damv757
damv757