GwiazdyMarieta Żukowska nie mówi publicznie o swoich poglądach politycznych. To nie znaczy, że ich nie ma

Marieta Żukowska nie mówi publicznie o swoich poglądach politycznych. To nie znaczy, że ich nie ma

Marieta Żukowska nie mówi publicznie o swoich poglądach politycznych. To nie znaczy, że ich nie ma
Źródło zdjęć: © ONS.pl

05.08.2019 16:22, aktual.: 30.10.2019 21:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marieta Żukowska uważa, że aktorzy nie powinni mieszać się do polityki. "Uczył mnie Jan Machulski w szkole filmowej, mój opiekun roku, że aktor powinien być poza polityką i poglądami politycznymi" – mówi w rozmowie z Wideoportalem.

Marieta Żukowska o polityce

Marieta Żukowska to jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Ostatnio gwiazda udzieliła krótkiego wywiadu Wideoportalowi. Mówiła w nim o polityce. Aktorka uważa, że aktor nie powinien narzucać innym swoich poglądów politycznych. "Uczył mnie Jan Machulski w szkole filmowej, mój opiekun roku, że aktor powinien być poza polityką i poglądami politycznymi. Jeżeli ma poglądy polityczne bardzo mocne jako postać, to znaczy, że nacechowuje swoją postać w sposób bardzo subiektywny" – powiedziała aktorka.

Marieta Żukowska o Mai Ostaszewskiej

Nie oznacza to jednak, że Żukowska nie ma żadnych poglądów na ważne tematy. "Ja jako Marieta mam swoje przekonania, którymi dzielę się. Uważam, że każda kobieta ma prawo wyboru i powinna decydować o samej sobie. Nikt nie powinien jej tego narzucać" – dodała. Gwiazda zapytana została także o inne aktorki, które angażują się politycznie, m.in. o Maję Ostaszewską. "Szanuję wszystkich. Jeżeli mnie nie krzywdzą, to niech sobie robią, co chcą" – powiedziała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także