ycipk-1onc7e

Marta Manowska o nowym partnerze. Jest bardzo tajemnicza

Marta Manowska w rozmowie z "Rewią" nie zaprzecza doniesieniom o jej nowym związku. "Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie" – powiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska jest szczęśliwie zakochana
Marta Manowska jest szczęśliwie zakochana (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
ycipk-1onc7e

Marta Manowska ma 35 lat. Wszystko wskazuje na to, że prowadząca "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości" w końcu znalazła idealnego partnera. Jak donosi "Rewia", podczas kręcenia programu o seniorach, Manowska bardzo zbliżyła się do jednego z dźwiękowców. Dziennikarka nie zaprzecza, jednak na razie jest bardzo tajemnicza.

"Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży, zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej, niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która uważa, że jak miłość to na całe życie. Jak miłość, to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie (...) Ta miłość sama mnie znalazła" – powiedziała Manowska w rozmowie z "Rewią".

ycipk-1onc7e

Magazyn sugeruje, że nowy partner Manowskiej pochodzi ze Śląska. Dziennikarka nie ukrywa, że bardzo ceni pochodzących stamtąd mężczyzn. "Cenię w Ślązakach to, że mają serce jak na dłoni. Czasem jest to może na granicy naiwności, ale wiem, że to dobre. Poza tym ważne są prawda i uczciwość. To też moja siła. Kiedyś myślałam, że bycie wrażliwą to przekleństwo, a dziś wiem, że to atut. Śląsk napędza i nakręca" – wyznała "Rewii" dziennikarka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

ycipk-1onc7e
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1onc7e

ycipk-1onc7e
ycipk-1onc7e