GwiazdyMartyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski – dlaczego się rozstali?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski – dlaczego się rozstali?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski – dlaczego się rozstali?
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski – dlaczego się rozstali?
Źródło zdjęć: © AKPA

22.07.2021 13:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ubiegłym tygodniu na jaw wyszło, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem. Rozstali się trzy miesiące po ślubie. Wielu wciąż się zastanawia dlaczego? Jeden z tygodników podaje szczegóły.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poznali się w 2018 roku w "Dzień doby TVN" i niemal od razu między nimi zaiskrzyło.

Mężczyzna idealny?

Dziennikarz zrobił na podróżniczce bardzo dobre wrażenie. Martyna pomyślała, że w końcu znalazła idealnego mężczyznę, który, tak jak ona, kocha podróże, a jednocześnie jest wrażliwy.

- Przemek to miks siły i wrażliwości, to jest właśnie ten miks, który był mi potrzebny- mówiła w jednym z wywiadów Wojciechowska.

W październiku 2020 roku za pomocą Instagrama pokazali ślubne zdjęcie, co wywołało niemałe poruszenie. Nikt nie spodziewał się, że za trzy miesiące szczęśliwe na pozór małżeństwo, przejdzie do historii.

 Powody rozstania?

Martyna Wojciechowska zabrała głos za pośrednictwem social mediów, gdzie wyznała, że jej małżeństwo przestało istnieć po trzech miesiącach i trzech dniach od jego zawarcia.

Podróżniczka nie kryje, że ciężko znosi rozstanie.

Wciąż jednak oficjalnie nie wiadomo co było przyczyną rozstania dziennikarskiej pary.

Ostatnio tygodnikowi "Rewia" udało się dowiedzieć nieco więcej na ten temat.

- Gdy był lockdown i Przemek mieszkał u Martyny, świetnie się dogadywali. Mieli czas tylko dla siebie. Potem oboje rzucili się w wir pracy. I ich drogi zupełnie się rozjechały. Zwłaszcza Przemek spędzał ostatnio mało czasu w domu. Nie umiał pójść na kompromisy, których wymaga życie rodzinne - wyznała w rozmowie z "Rewią" znajoma dziennikarzy.

W kuluarach mówi się, że to właśnie Kossakowski miał zdecydować o rozstaniu. Zarówno dla Martyny, jak i Przemka obecna sytuacja nie jest łatwa i musi upłynąć sporo czasu, aby ten temat przestał sprawiać im ból.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także