GwiazdyMartyna Wojciechowska o rozstaniu. Wydała oświadczenie

Martyna Wojciechowska o rozstaniu. Wydała oświadczenie

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Źródło zdjęć: © East News | East News
oprac. KSA
15.07.2021 20:23

Ku zaskoczeniu wszystkich wczoraj media obiegła informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Fani zasypują ją pytaniami, dlatego podróżniczka postanowiła wyjaśnić całą sprawę.

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych polskich podróżniczek. Jej programy od lat cieszą się ogromną popularnością, a ona sama stała się inspiracją dla wielu kobiet.

Niestety życie prywatne nigdy nie układało jej się tak dobrze, jak to zawodowe. Wojciechowska długo nie mogła znaleźć odpowiedniego partnera lub zrywała zaręczyny.

Miało być pięknie

W końcu na jej drodze stanął Przemysław Kossakowski, znany podróżnik i prezenter telewizyjny. Połączyła ich zarówno miłość, jak i pasja do odkrywania świata.

W październiku ubiegłego roku para wzięła ślub i dumnie pozowała do zdjęć z obrączkami na palcach. Fani Wojciechowskiej cieszyli się, że w końcu znalazła upragnione szczęście. Niestety małżeństwo rozpadło się na początku 2021 roku.

Wojciechowska zdaje sobie sprawę, że rozstanie tak popularnej pary rodzi mnóstwo pytań, dlatego wydała oświadczenie.

Czas jeszcze nie wyleczył ran

"Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie" - wyznała.

Martyna Wojciechowska przyznała, że od rozstania minęło już kilka miesięcy, ale smutek nie mija. "Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi (Córki Martyny- przyp.red.)" - napisała, jednocześnie prosząc o uszanowanie jej spokoju.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.