ycipk-pb900n

Matka Boska Beyoncé. Pokazała swoje bliźnięta

Beyoncé jest mistrzynią autopromocji - drugą ciążą utrzymała w tajemnicy niemal do rozwiązania. Ogłoszenie, że spodziewa się bliźniaków przejdzie do historii. Teraz wiemy już, jak wyglądają Sir Carter i Rumi. Wokalistka znów ma wszystko pod kontrolą. Z dziećmi pozuje w podobny sposób, co niedawno - tyle że dziś trzyma je na rękach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka Boska Beyoncé. Pokazała swoje bliźnięta
(Instagram.com)
ycipk-pb900n

"Sir Carter i Rumi kończą dziś pierwszy miesiąc życia" - brzmi pierwszy post artystki, która dumnie pozuje ze swoimi bliźniętami do zdjęcia. To zdjęcie do zwykłych nie należy - Beyoncé ma na sobie szlafrok, przypominający balową suknię, a na głowie niebieski welon - ten sam, który zakrywał jej twarz i brzuch, gdy była jeszcze przy nadziei. Jej maluchy smacznie śpią, nieświadome tego, że przygląda im się cały świat. Fotografia z mamą - wielką gwiazdą w godzinę obiegła chyba wszystkie media i zebrała ponad 2 mln polubień.

Informację o drugiej ciąży Beyoncé przekazała w lutym za pośrednictwem Instagrama. Klecząc w bieliźnie z wyeksponowanym brzuchem rozbiła promocyjny bank. Bo przede wszystkim jest kobietą biznesu, jedną z najpotężniejszych kobiet świata, która czego się nie dotknie, zamienia w złoto. Przykładem jest na pewno jej ostatnia płyta, którą rozliczyła się ze zdradzającym mężem. Jay-Z wydał właśnie album - odpowiedź. Zastanawia więc, na ile to prawdziwe, do bólu szczere, a na ile mamy do czynienia z dobrze opłacalnym biznesem.

ycipk-pb900n

Zobacz także: Ciążowe zdjęcie Beyonce hitem w sieci. Co jeszcze nowego w świecie rozrywki?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pb900n

ycipk-pb900n
ycipk-pb900n