Qaqwqwrqw

Matt Bomer - nie został Supermanem, bo jest gejem

Matt Bomer został wykluczony z rywalizacji o rolę Supermana ze względu na homoseksualną orientację. Tak twierdzi pisarka i znawczyni hollywoodzkich sekretów, Jackie Collins.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matt Bomer - nie został Supermanem, bo jest gejem
(ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Matt Bomer został wykluczony z rywalizacji o rolę Supermana ze względu na homoseksualną orientację. Tak twierdzi pisarka i znawczyni hollywoodzkich sekretów, Jackie Collins. Bomer ujawnił swoją orientację dopiero w 2012 roku, jednak już wcześniej ludzie z jego otoczenia znali prawdę. Aktor ubiegał się o rolę Supermana w jednej z ekranizacji komiksu, jednak odpadł w przedbiegach.
- Matt Bomer walczył o rolę Supermana i nie dostał jej, bo jest gejem - tłumaczy Collins.

- Wtedy nie ujawnił się jeszcze oficjalnie, ale wszyscy wiedzieli, że nie jest hetero. Wysłał taśmę z przesłuchaniem, ale ludzie ze studia powiedzieli mu: "Nie, nie, nie możemy cię zatrudnić". Nie oznajmili mu wprost, że to z powodu jego orientacji. Powiedzieli to jego agentowi. Tak, Matt Bomer nie dostał roli, bo jest gejem. Właśnie tak to wygląda w tej branży. Na świecie jest mnóstwo młodych kobiet, które chcą kogoś wielbić. Gdyby Justin Bieber nagle oznajmił, że woli mężczyzn, straciłby praktycznie wszystkich fanów, a raczej fanki. To dlatego artyści-geje często żenią się, wychowują dzieci i przez całe życie udają kogoś, kim nie są.

Matta Bomera mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Magic Mike".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Coming out zniszczył karierę Ruperta Everetta*

* Rada Jackie Collins: Nie bądźcie zbyt łatwe!*

* Niezdecydowany Henry Cavill*

'''Winter's Tale'': Matt Bomer i Lucy Griffiths rodzicami Colina Farrella

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw