Nagranie ze studniówki wpadło do sieci. Internauci są zgodni. Sami zobaczcie

Nagranie ze studniówki wpadło do sieci. Internauci są zgodni. Sami zobaczcie

Polonez na studniówce robi furorę
Polonez na studniówce robi furorę
Źródło zdjęć: © East News, YouTube
23.01.2024 15:59, aktualizacja: 23.01.2024 16:58

Wydaje się, że w przypadku poloneza na studniówce już nic nas nie zaskoczy. A jednak! Maturzyści z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu postanowili zaprezentować klasyczną wersję tańca, która zachwyciła internautów. Nagranie stało się hitem.

Zgodnie z tradycją maturzyści rozpoczynają studniówkę od poloneza. W przygotowaniu choreografii bardzo często pomagają rodzice lub nauczyciele. Uczniowie z Radomia postawili jednak na wsparcie profesjonalisty. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Maturzyści z Radomia zatańczyli klasycznego poloneza

Maturzyści coraz częściej odchodzą od tradycyjnych studniówek. Nie tylko przygotowują dodatkowe atrakcje w postaci różnych skeczy lub występów, ale również chętnie wymyślają zupełnie nowe układy taneczne, zastępując nimi dobrze znanego wszystkim poloneza.

Uczniowie z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu postawili jednak na klasykę, która w ich przypadku okazała się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Czternastu maturzystów przygotowywało się pod czujnym okiem choreografa, Michała Ankiewicza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Artysta zadbał nie tylko o odpowiedni układ taneczny, ale również skromne, czarne stroje nastolatków. Maturzystki wystąpiły w długich, eleganckich sukniach. Z kolei ich koledzy zaprezentowali się w wizytowych spodniach oraz koszulach, do których dobrali białe szelki oraz ponadczasowe muchy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

POLONEZ KLASYCZNY SAMOCHODÓWKA RADOM 2024 I CHOREOGRAFIA I KONCEPCJA MICHAŁ ANKIEWICZ

Polonez na studniówce to hit sieci. Internauci nie kryją zachwytu

Nagraniem poloneza maturzystów z Radomia pochwalił się na swoim kanale na YouTube Michał Ankiewicz. Choreograf nie ukrywał także, że stworzenie układu dla uczniów sprawiło mu ogromną radość.

"Mam do tych uczniów jak i rodziców z komitetu ogromny sentyment. Wspaniała Szkoła, wspaniali Ludzie. JESTEM DUMNY!" - podkreślił w opisie artysta.

Okazuje się, że klasyczny polonez zachwycił również wielu internautów, którzy w komentarzach nie szczędzili im słów uznania.

"Piękny klasyczny POLONEZ!!!! Brawo dla tancerzy i dla Ciebie Michał. Widac ze masz talent i serce do tego co robisz"
"Coś wspaniałego"
"Aż strach pomyśleć, ile to pracy kosztowało. Gratulacje!"
"Przepiękny polonez!".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta