Trwa ładowanie...
dwnhcg4

Meghan Markle jest księżną Sussex. Spędziła tam zaledwie kilka godzin

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy odwiedzili hrabstwo Sussex w 2018 roku. Miało to miejsce kilka miesięcy po ich ślubie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry (Getty Images)
dwnhcg4

Okazuje się, że chociaż Meghan Markle i książę Harry noszą tytuły księżnej i księcia Sussexu, książęca para tylko raz odwiedziła to hrabstwo. Pięć miesięcy po ich wystawnym ślubie, którego organizacja wyniosła 32 miliony funtów, Meghan i Harry postanowili odwiedzić Uniwersytet w Chichester w zachodniej części hrabstwa Sussex.

W dalszej kolejności para pospiesznie odwiedziła inne miejscowości takie jak Bognor, Brighton i Peacehaven, ale w żadnej nie zatrzymała się na dłużej. W Brihgton Megan i Harry’ego powitano gromkimi okrzykami, a w Peacehaven księżna publicznie pocieszała zapłakaną dziewczynę, która zagubiona stała przy barierkach. Podczas swojej podróży po hrabstwie Sussex para obejrzała również kopię Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Niestety, pomimo zobowiązujących tytułów była to jedyna wizyta Harry’ego i Meghan na tym terenie, od zawarcia małżeństwa.

Meghan Markle witana przez tłum Getty Images
Podziel się

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dwnhcg4

Podziel się opinią

Share

dwnhcg4

dwnhcg4