Blisko ludziMężczyzna tłumaczy, dlaczego szuka młodszej dziewczyny. Nie chodzi tylko o seks

Mężczyzna tłumaczy, dlaczego szuka młodszej dziewczyny. Nie chodzi tylko o seks

Mężczyzna tłumaczy, dlaczego szuka młodszej dziewczyny. Nie chodzi tylko o seks
Źródło zdjęć: © 123RF
23.11.2018 15:20, aktualizacja: 23.11.2018 18:30

Jeden z użytkowników Kafeterii zauważył, że często związek starszego mężczyzny i dużo młodszej kobiety jest postrzegany przez pryzmat znajomości dla korzyści. W skrócie - że chodzi o seks i pieniądze. Postanowił więc wyznać, dlaczego on szuka partnerki w wieki od 18 do 25 lat.

W swoim poście internauta zasugerował, że ma trzydzieści kilka lat. Wymienił powody, dlaczego chciałby znaleźć partnerkę wieku od 18 do 25 lat. Wypisał je w punktach:

  • Większość atrakcyjnych i fajnych kobiet po trzydziestce, jest albo zajętych albo są rozwódkami z dziećmi
  • Młode dziewczyny nie są zniszczone przez związki, mają dużą otwartość na mężczyzn
  • Młode dziewczyny pragną jeszcze zabawy, nie mają parcia na ślub i dziecko
  • Są bardziej wyluzowane i nie marudzą tak bardzo.
  • Można być ich pierwsza prawdziwą miłością i nie znosić faktu ze gdzieś tam jest ich były, który był ich największa miłością

Odpowiedzi na takie stanowisko były dość zróżnicowane. Jedna z użytkowniczek zauważyła, że jeśli autor posta stawia tak wyszczególnione wymagania, to powinien się zastanowić, co on sam może zaoferować:

''Zainteresowala się tobą kiedykolwiek jakakolwiek młoda dziewczyna czy tak sobie tylko teoretyzujesz kogo to byś chciał?Bo wiesz, młoda fajna, wyluzowana ''dwudziestka'' nie będzie spotykać się z obwisłym, nudnym, przegranym typem przed czterdziestką, bo on ma na to ochotę. Mój facet jest ode mnie sporo starszy, ma 32 lata ale jest pewny siebie, otwarty, towarzyski, no i bardzo przystojny. Ma super wyrzeźbione i umięśnione ciało, aż ciepło się robi na jego widok bez koszulki. No i to jest facet, z którym można korzystać z życia. Jeśli nie jesteś mężczyzną tego pokroju, to nawet nie ośmieszaj się swoimi wymaganiami'' - pisze. ''Niepoważny jesteś'' - krótko sugeruje ktoś inny.

W wątku wypowiedziała się też pewna 23-latka, która stwierdziła, że taki ''niestereotypowy'' związek jest mało prawdopodobny. ''Gdy pada hasło ''dużo starszy facet po 30 i młoda dziewczyna w wieku studenckim 18-25 lat'', zawsze króluje stereotyp ''on dla seksu'', ''ona dla pieniędzy''. Jeśli ktoś szuka starszego albo mlodszego partnera, zwykle kieruje sie stereotypami'' - pisze forumowiczka. Z kolei inna kobieta stwierdza, że taki związek może być jak najbardziej udany. ''Mam 27 lat i 40 letniego partnera. Nie zamienilabym na żadnego innego. Niedługo zaczniemy się starać o dziecko'' - przekonuje.

Z pewnością niestereotypowe związki starszego mężczyzny z dużo młodszą kobietą się zdarzają. Wiek to tylko liczba - znacznie ważniejsze są dobre intencje, wzajemne zrozumienie i dojrzałość emocjonalna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta