Mężu! To jest pomysł na prezent gwiazdkowy dla matki twojego dziecka

Mężu! To jest pomysł na prezent gwiazdkowy dla matki twojego dziecka
Źródło zdjęć: © 123RF

07.12.2018 16:32, aktual.: 19.12.2018 17:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Biżuteria, wycieczka, apaszka, perfumy? To wszystko już było, Wigilia coraz bliżej, a pomysłu na gwiazdkowy prezent brak? Może warto w tym roku pójść w niestandardowym kierunku i kupić żonie i dziecku... ubezpieczanie! Zwłaszcza że od kilku miesięcy jest na rynku produkt, który już podbił serca kobiet, bo został wymyślony z myślą o kobietach i dzieciach. To LINK4 Mama.

Ubezpieczyciel zapewni korepetycje dla chorego dziecka, opłaci i dostarczy leki oraz sprzęt rehabilitacyjny, a nawet zorganizuje pomoc domową dla kobiety, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku musi zostać w łóżku.

Ubezpieczenie dla dziecka i mamy zostało zaprojektowane tak, by można było z niego korzystać w różnych okolicznościach. Także w sezonie jesienno-zimowym. Lada chwila temperatura spadnie jeszcze bardziej. Pewne jest, że sezon grypowy za chwilę rozszaleje na dobre. Grypa czy inny wirus oznacza tyle, że dziecko nie będzie chodzić szkoły. A od tego już prosta do droga do zaległości. – Pomyślałyśmy o tym! – mówi Joanna Talaśka, która sama jest mamą trójki dzieci. Wszystkie w wieku szkolnym. – Nasze ubezpieczenie przewiduje, że jeśli dziecko z powodu choroby i na zalecenie lekarza będzie nieobecne w szkole dłużej siedem dni w ramach ubezpieczenia znajdziemy nauczyciela, który – do kwoty określonej w polisie - da uczniowi korepetycje – wyjaśnia Talaśka.

Jednak zanim lekarz zdecyduje, że dziecko powinno zostać w domu, trzeba do niego pójść. - W LINK4 Mama również to ułatwiamy – mówi Patrycja Kotecka z LINK4. W ramach ubezpieczenia jest możliwość skonsultowania się z lekarzem przez telefon. Można omówić objawy i stan dziecka i zdecydować, co dalej. Jeśli zapadnie decyzja, że niezbędna jest wizyta u lekarza , to umawiamy i opłacamy połowę kosztów takiej wizyty w jednej z wielu placówek z całej Polsce. - Ale jeśli wizyta nie jest potrzebna, oferujemy po pierwsze wystawienie recepty i wysłanie jej kurierem, po drugie wykupienie leków i po trzecie dostarczenie ich pod wskazany adres. To samo dotyczy sprzętu rehabilitacyjnego po nieszczęśliwym wypadku. Limity tej usługi określone są w ogólnych warunkach ubezpieczenia – dodaje Patrycja Kotecka.

Żeby mama nie musiała spać na szpitalnej podłodze

– Po nieszczęśliwym wypadku naszej pociechy chcemy być przy dziecku cały czas. Nie w głowie nam wtedy jeżdżenie po mieście i szukanie sklepu ze sprzętem rehabilitacyjnym. Dlatego właśnie jako ubezpieczyciel zrobimy to za nich – tłumaczy Kotecka.

Z dzieckiem mamy chcą być także wtedy, gdy okazuje się, że po nieszczęśliwym wypadku maluch musi zostać w szpitalu. A to nie zawsze jest możliwe, często kończy się tak, że mama rozkłada materac i śpi na nim przy lub pod łóżkiem chorego dziecka, albo zwyczajnie spędza noc w fotelu lub na krześle. LINK4 Mama niesie pomoc także w takiej sytuacji. – Opłacimy łóżko w szpitalu, a gdy będzie to niemożliwe, pokryjemy koszty pokoju w pobliskim hotelu. Tak, by mama, w godnych warunkach, mogła być blisko chorego dziecka, a dziecko nie tęskniło – wyjaśnia Joanna Talaśka. Ciekawą opcją w ramach LINK4 Mama jest również NNW dla dziecka. – Przez cały rok chroni nasze dziecko w szkole i poza szkołą. Działa na zajęciach pozalekcyjnych, w tym sportowych tj. taniec czy sporty walki – wskazuje Joanna Talaśka

Podstawową zaletą pakietu LINK4 Mama jest to, że nie trzeba kupować go w całości. Można łączyć poszczególne produkty jak puzzle i kupić tylko to, co rzeczywiście jest potrzebne. – Ważne było dla nas ustalenie poziomu cen produktów i sum ubezpieczeń w ramach LINK4 Mama. Ceny nie są więc wysokie, a sumy ubezpieczeń możliwie duże – mówi Talaśka. I tak koszt NNW w LINK4 Mama zaczyna się od 42 złotych za rok. Suma ubezpieczenia w tym wariancie to 15 tysięcy złotych. Można też wybrać opcję droższą. Przy składce 220 złotych suma ubezpieczenia dziecka wzrasta do 100 tysięcy złotych. Usługi w skład których wchodzi m.in. opłacenie (do 1 tys. zł) i dostarczenie sprzętu rehabilitacyjnego to zaledwie 30 złotych za cały rok.

Wszystkie pakiety i ich szczegółowy opis, ceny, a także ogólne warunki ubezpieczenia w LINK4 Mama dostępne są na stronie www.link4mama.pl. Na pytania odpowiedzą też agenci i konsultanci dyżurujący pod numerem 604 14 14 14. Warto zapytać ich o to, jak kupić LINK4 Mama partnerce, albo co zrobić gdy mąż i żona mają rozdzielność majątkową. Bo takie przypadki nie wykluczają kupienia ubezpieczenia dla kogoś. A posiadającym Kartę Dużej Rodziny ubezpieczyciel funduje 10% rabatu.

Advertisement
Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także