Blisko ludziMiała cesarskie cięcie. Usłyszała, że była zbyt leniwa na poród siłami natury

Miała cesarskie cięcie. Usłyszała, że była zbyt leniwa na poród siłami natury

Usłyszała od teścia, że była zbyt leniwa na naturalny poród
Usłyszała od teścia, że była zbyt leniwa na naturalny poród
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Adobe

28.01.2022 19:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewna świeżo upieczona mama postanowiła opublikować swoją historię na forum internetowym. Spotkała ją bowiem ogromna przykrość i niesprawiedliwość ze strony teścia. To, co usłyszała od mężczyzny po porodzie, na długo zostanie w jej pamięci.

Poród naturalny może być jednocześnie pięknym i, niestety, trudnym przeżyciem. Wiele kobiet, mimo najszczerszych chęci, nie może doświadczyć porodu siłami natury. Cesarskie cięcie jest często zaleceniem ze strony lekarzy w szczególnych przypadkach. Jakby nie patrzeć na cud narodzin, jest to ogromne wyzwanie dla ciała kobiety. Z tego też powodu poniższa sytuacja jest naprawdę żenująca i nie powinna mieć miejsca.

Urodziła przez cesarskie cięcie. Teść zdecydował się na dosadny komentarz

Kobieta, która doznała nieprzyjemności ze strony członka rodziny, wyznaje, że miała rodzić w naturalny sposób. W trakcie okazało się jednak, że nie jest on możliwy. Lekarze odkryli pewne komplikacje i konieczne było przeprowadzenie cesarskiego cięcia. Kiedy już po porodzie w szpitalu pojawili się bliscy świeżo upieczonej mamy, nie przewidziała, że nie wszyscy zrozumieją, dlaczego poród odbył się w taki sposób.

"Byłam wykończona długim porodem, który w wyniku komplikacji musiał zakończyć się cesarskim cięciem. Siedziałam na łóżku, patrząc, jak moja córeczka śpi w ramionach męża i jak teść się do niej uśmiecha. Niestety musiał zniszczyć ten piękny moment. Popatrzył na mnie i powiedział, że byłam zbyt leniwa, żeby urodzić ją naturalnie" - wyznała na forum.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna, krótko mówiąc, nie popisał się swoim zachowaniem.

Poglądy jej teścia sprawiły, że nie ma kontaktu z wnukami

Kobieta dodała, że ojciec jej męża po raz kolejny dał wyraz swoich konserwatywnych poglądów. Już wcześniej sprawił, iż znacznie stracił w oczach młodszych członków rodziny. Zanim wymarzone dziecko internautki przyszło na świat, teść podkreślał, że wyłącznie matka powinna się zajmować niemowlęciem. Przewijanie, karmienie oraz zabawę z dzieckiem nazwał kobiecymi zajęciami. Jego postawa wywołała ogromną kłótnię, czego rezultatem była natychmiastowa reakcja wnucząt, którzy ograniczyli kontakt z dziadkiem do minimum.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także