GwiazdyNatasza Urbańska zaprzecza plotkom. "To wyssane z palca"

Natasza Urbańska zaprzecza plotkom. "To wyssane z palca"

Natasza Urbańska komentuje ostatnie medialne doniesienia
Natasza Urbańska komentuje ostatnie medialne doniesienia
AKPA

28.01.2022 17:10, aktual.: 28.01.2022 18:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natasza Urbańska odniosła się do najnowszych medialnych doniesień na temat swojej nastoletniej córki Kaliny. Piosenkarka stanowczo zdementowała nieprawdziwe informacje.

Natasza Urbańska to artystka niezwykle wszechstronna. Bardzo dobrze tańczy, śpiewa i jest, bez wątpienia, wybitną osobowością sceniczną. Teatr do jej drugi dom, dzięki któremu odnalazła miłość życia. To właśnie w Studio Buffo, mając zaledwie 13 lat, poznała swojego przyszłego męża, Janusza Józefowicza.

Macierzyństwo według Nataszy Urbańskiej

W 2008 r. zakochani wzięli kameralny ślub, a kilka miesięcy później powitali na świecie córkę Kalinę. Urbańska nie ukrywa, że posiadanie dziecka było jednym z jej największych marzeń, jak jednak deklaruje, jest mamą wymagającą.

- Daję jej fory, żeby miała czas dla siebie, ale myślę, że wobec dziecka nie można odpuścić zupełnie. Daję jej dużo swobody, ale też jestem wymagająca, bo ona też ma być w życiu wymagająca. I ja jej chcę tego nauczyć - artystka wyjaśniła w "Pytaniu na śniadanie".

Medialne doniesienia

Podczas wizyty w programie Telewizji Polskiej Urbańska odniosła się także do ostatnich doniesień medialnych, jakoby wraz z Józefowiczem rozważała zabranie nastoletniej córce telefonu. - To wyssane z palca. Nie było takiej sytuacji - powiedziała.

- Staramy się z mężem, również my sami, ograniczać to siedzenie w telefonie. Na przykład, otworzyć książkę i skupić się na tym na chwilę. To jest bardzo trudne. Te obrazy, ta ilość informacji, która się przewija, jest tak łatwo dostępna, że teraz przejście na książkę nagle staje się wymagające bardzo - dodała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także