Trwa ładowanie...

Michał Meyer i Kamila Kamińska o początkach związku. Wszystko zaczęło się od... rozstania

Związek aktorów rozpoczął się od uczuć pomiędzy odgrywanymi przez nich bohaterami. Podczas występu w popularnej śniadaniówce Meyer zdradził, kiedy poczuł, że spotkał kogoś wyjątkowego. Jak rozwijała się znajomość Meyera i Kamińskiej?

Share
Historia związku Michała Meyera oraz Kamili KamińskiejHistoria związku Michała Meyera oraz Kamili KamińskiejŹródło: AKPA, fot: Akpa
d2jma74

Michał Meyer i Kamila Kamińska poznali się na planie serialu "Zakochani po uszy". Do dzisiaj aktor dokładnie pamięta, co poczuł, kiedy po raz pierwszy zobaczył swoją przyszłą narzeczoną. W "Dzień Dobry TVN" para opowiedziała o tym, kiedy rozkwitło ich uczucie.

Od związku w serialu do związku w realnym świecie

Aktorzy zagrali parę w "Zakochanych po uszy". Bohaterowie, po wielu burzliwych sytuacjach, postanowili się rozejść. To właśnie w tym momencie w życiu prywatnym relacja Meyera i Kamińskiej przeszła na poważniejszy poziom. Wracając do pierwszego spotkania z Kamilą, aktor nie krył, że od razu poczuł, iż coś jest na rzeczy.

d2jma74

- Zobaczyłem Kamę na peronie Dworca Centralnego w Warszawie. Jechaliśmy pierwszy raz na próby i przymiarki do Krakowa. Pamiętam, że Kama zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Coś nieokreślonego, czułem, że jakąś ważną rolę odegra w moim życiu - mówił w "Dzień Dobry TVN".

Wspólna praca na planie dla obojga okazała się świetną przygodą. Kamińska wspomniała, że wraz z Meyerem bardzo zaangażowali się w zrozumienie i przedstawienie skomplikowanych relacji swoich bohaterów. Po zakończeniu zdjęć zdali sobie sprawę, że chemia, która pojawiła się w trakcie nagrań, nie mija.

Ogłosili zaręczyny, od prawie roku są rodzicami Jaśminy

Aktorzy nie ukrywali, że się ze sobą spotykają. Mimo to ich pierwsze zdjęcia wywołały ogromne zdziwienie wśród fanów.

d2jma74

- To jest ciekawe, że coś do ogólnej świadomości wchodzi, kiedy publikujemy to na Instagramie, a wśród znajomych nie była to tajemnica - stwierdziła Kamila, nie kryjąc zaskoczenia.

Pojawienie się córeczki nieco odmieniło życie pary. Oboje starają się jednak poświęcać Jaśminie jak najwięcej czasu. Zawsze mogą też liczyć na wsparcie bliskich.

- Jak tata w trasie, to ja w domu. Aczkolwiek mam taki charakter, że lubię chodzić w różne miejsca i ciężko mi usiedzieć, więc jakoś sobie radzimy. Mamy też dziadków, przyjaciół. Jak jest Michał, to bardzo się angażuje. Nawet muszę powiedzieć, że radzimy sobie fajnie - podkreślała aktorka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Edyta Pazura chwali się rajem na ziemi u boku męża

d2jma74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jma74
d2jma74