Trwa ładowanie...
d1n87f0
Gwiazdy

Miss Wirtualnej Polski otwiera lodziarnię

Aleksandra Olszewska, Miss Polski WP 2015 otwiera własny biznes. Już w przyszłym tygodniu w Poznaniu będzie można kupić lody z jej lodziarni. Modelka zapewnia, że są wyjątkowe.
Share
Miss Wirtualnej Polski otwiera lodziarnię
Źródło: AKPA
d1n87f0

Miss ma 20 lat, studiuje marketing, próbuje swych sił w modelingu. Jednak dla niej to za mało. Zdobywając koronę, którą przyznali jej internauci w zeszłym roku, nie ukrywała, że w planach ma otwarcie własnej knajpy. Mało kto się jednak spodziewał, że tak szybko zrealizuje marzenia. Na razie stawia pierwsze kroki i nie jest to lokal z prawdziwego zdarzenia, a budka gastronomiczna, ale od czegoś trzeba zacząć. Pieniądze na zakup maszyny zebrała pracując jako hostessa, resztę dołożyli rodzice.

Lody mają być wyjątkowe. Inspiracją były podpatrzone na portalach społecznościowych lody z Tajlandii. Takich w Poznaniu jeszcze nikt nie robi. Deser będzie przyrządzany na oczach klientów, stąd też nazwa - Eyes Creams.

Na platę mrożącą wylewa się masę i dodaje dowolne dodatki - owoce, ciastka lub czekoladę. Do wyboru, do koloru. W planach są też pyszności na wegan z masą sojową. Warto wspomnieć, że lody mają też nietypową formę - nie są to tradycyjne kulki, a rurki.

d1n87f0

Budka mieści się na parkingu przy ulicy Piekary. Ceny w zależności od wielkości porcji wahać się będą od 5 do 10 złotych.

Dodajmy, że Aleksandra Olszewska prowadzi bardzo aktywny tryb życia, latem pływa na windsurfingu, zimą preferuje narty. Ma wiele marzeń. Na liście jest m.in. skok ze spadochronem, wycieczka po Azji, jednak priorytetem dla niej jest posiadanie w przyszłości pełnej i szczęśliwej rodziny.

Get the look

d1n87f0

Podziel się opinią

Share
d1n87f0
d1n87f0