Trwa ładowanie...
d1avsoa
Informacja prasowa
Ludzie

Moc atrakcji dla całej rodziny! VERVA Street Racing już 17 września

Ekstremalne pokazy motoryzacyjne, największa w Polsce wystawa ponad 600 samochodów, najlepsze jedzenie z food trucków oraz specjalna strefa rodzinna z dziesiątkami dmuchańców oraz nauką jazdy dla najmłodszych – to wszystko czeka na uczestników siódmej edycji VERVA Street Racing. W tym roku wydarzenie odbędzie się w nowej, otwartej dla wszystkich, formule Narodowego Festiwalu Motoryzacji. Spotykamy się już 17 września na błoniach PGE Narodowego w Warszawie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moc atrakcji dla całej rodziny! VERVA Street Racing już 17 września
(Materiały prasowe, Fot: R. Wielgus)
d1avsoa

Przez cały dzień trwania VERVA Street Racing o nudzie nie będzie mowy. Driftująca ciężarówka, motocyklowi akrobaci, pokazy żandarmerii wojskowej, wozy strażackie i policyjne, samochody wyścigowe i rajdowe, legendy motoryzacji i jej przyszłość – to tylko niektóre z ponad 600 pojazdów, które będzie można obejrzeć w sobotę. Do tego dochodzą jeszcze koncerty największych polskich gwiazd – Afromental, Margaret, Cleo, Grzegorz Hyży i Kayah, a także niesamowita przygoda w strefie rodzinnej.

Dzieci będą mogły na żywo zobaczyć auta znane dotychczas z bajek oraz dać upust swojej energii na dmuchańcach, w tym w wielkim bolidzie Formuły 1. Do tego trampoliny, nauka jazdy dla dzieci oraz - dla trochę starszych - strefa Xbox. Wszystko to w spektakularnym, motoryzacyjnym kontekście. Bez wątpienia będa to niezapomniane atrakcja dla pociech i ich rodziców.

    Materiały prasowe
(Materiały prasowe, Fot: T. Gola)

Ze względu na podwyższony poziom hałasu towarzyszący tego typu imprezom, motoryzacyjnym organizatorzy rekomendują zabraniu zatyczek do uszu lub specjalnych słuchawek dla najmłodszych uczestników. Ponadto, z myślą o rodzinach z dziećmi na terenie imprezy znajdować się będą dwa punkty, gdzie będzie można nakarmić lub przewinąć podopiecznych. Tuż obok strefy rodzinnej czekać będzie strefa gastronomiczna, a w niej 50 food trucków, w których każda rodzina znajdzie coś dla siebie!

VERVA Street Racing Narodowy Festiwal Motoryzacji już 17 września 2016 r. na błoniach PGE Narodowego. Otwarcie bram o godzina 12:00, start godzina 13:00.
Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Szczegółowy program na www.vervastreetracing.pl

d1avsoa

Podziel się opinią

Share
d1avsoa
d1avsoa