Trwa ładowanie...
d1i6z6s

Monika Jagaciak "JAC" jako jedyna Polka wystąpi w pokazie Victoria's Secret 2014

Do tej pory do grona Aniołków Victoria'a Secret udało się dołączyć tylko jednej Polce. To Monika Jagaciak "JAC" - 20-letnia poznanianka, która robi oszałamiającą karierę jako modelka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Jagaciak "JAC" jako jedyna Polka wystąpi w pokazie Victoria's Secret 2014
(Eastnews)
d1i6z6s

W tym roku do grona Aniołków Victoria'a Secret udało się dołączyć tylko jednej Polce. To Monika Jagaciak "JAC" - 20-letnia poznanianka, która robi oszałamiającą karierę jako modelka.

Amerykańska marka, której pokazy bielizny należą do najważniejszych imprez modowych sezonu, parę dni temu zaprezentowała Fantasy Bras, czyli staniki ozdobione szlachetnymi kamieniami. Na londyńskim wybiegu najdroższą bieliznę na świecie założą najpowabniejsze supermodelki Victoria's Secret, czyli Adriana Lima, Alessandra Amrosio, Candice Swanepole czy Douzten Kroes. U ich boku pojawi się również zachwycająca Polka.

(fot. Eastnews)

JAC to najmłodsza topmodelka plasująca się na 27. miejscu w rankingu najlepszych modelek świata models.com. W pokazie ekskluzywnej bielizny wystąpi już po raz drugi. Jedno jest pewne: na wybiegu zobaczymy wiele przepięknych kobiet i kultowe już stylizacje.

(fot. Eastnews)

Monika Jagaciak ma co robić: gdy zbliża się data corocznego pokazu, modelki Victoria's Secret ćwiczą nawet do 5 godzin dziennie, aby wyglądać w tym dniu nienagannie. Szczupłą sylwetkę zawdzięczają także płynnej diecie. Żadna modelka nie ma jednak wątpliwości, że dla uczestnictwa w słynnym show warto znieść wszelkie wyrzeczenia.

(mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:
Makijaż na jesień i zimę 2014
Księżna Kate zatrudniła 27-letnią stylistkę. Od razu widać zmiany
Najpiękniejsze kreacje Oscara de la Renty

d1i6z6s

Podziel się opinią

Share
d1i6z6s
d1i6z6s